шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення3Корисне5Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8111 за ціною від 834 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Edenberg EB-8111

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 2.8; Макс. об' Макс. розмір (см): 20; Комплектація: накладки на ручки
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
20 см
Об'єм
2.8 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 834  до 1 690 грн.
Каструля Edenberg EB-8111 з гранітним покриттям та кришкою 2.8 л 20 см
MAUDAU (Київ)
999 грн.
← купити
Казан EDENBERG 2,8л мармурове покриття ЕВ-8111
Rozetka.ua (Київ)
1 094 грн.
← купити
Каструля-казан з мармуровим покриттям та кришкою Edenberg EB-8111
Rozetka.ua (Київ)
1 119 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-8111 20 см 2,8 л 4491581
Rozetka.ua (Київ)
1 060 грн.
← купити
Каструля казан із мармуровим антипригарним покриттям 2.8 л 20 см Edenberg EB-8111
Rozetka.ua (Київ)
911 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 2.8 л 20 см Edenberg EB-8111 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
1 690 грн.
← купити
Кастрюля-казан EDENBERG EB - 8111 з антипригарним покриттям квадратна чорна 2.8л (888)
Rozetka.ua (Київ)
1 034 грн.
← купити
Сотейник Edenberg 20см квадратний з мармуровим покриттям та кришкою 2.8 л (EB-8111)
Rozetka.ua (Київ)
880 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8111 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 2.8 л Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8111 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 2,8 л 20 см (EB-8111)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8111, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8111. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8111 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія