шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення3Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8112 за ціною від 893 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Edenberg EB-8112

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 3.7; Макс. об' Макс. розмір (см): 22; Комплектація: накладки на ручки
Колір
Тип
каструля
Комплектація
накладки на ручки
Розмір
22 см
Об'єм
3.7 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1250 грн.

від 893  до 1 989 грн.
Каструля Edenberg EB-8112 з гранітним покриттям та кришкою 3.7 л 22 см
MAUDAU (Київ)
1 068 грн.
← купити
Казан EDENBERG 3,7л мармурове покриття ЕВ-8112
Rozetka.ua (Київ)
1 176 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8112 3.7 л Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 177 грн.
← купити
Каструля з кришкою Edenberg EB-8112 22 см 3,7 л 4491582
Rozetka.ua (Київ)
1 145 грн.
← купити
Каструля казан із мармуровим антипригарним покриттям 3.7 л 22 см Edenberg EB-8112
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 3.7 л 22 см Edenberg EB-8112 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
1 989 грн.
← купити
Каструля-казан EDENBERG EB-8112 з антипригарним покриттям квадратна чорна 3.7л
Rozetka.ua (Київ)
1 078 грн.
← купити
Каструля-сотейник з кришкою Edenberg 3.7 л з мармуровим покриттям (EB-8112)
Rozetka.ua (Київ)
975 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8112 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 3.7 л Чорний
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8112 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 3,7 л 22 см (EB-8112)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8112, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8112. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8112 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія