шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Edenberg EB-8117 за ціною від 849 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Edenberg EB-8117

Країна походження бренду: Польща; Ручки: металеві; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для пари; воронка для приправ; миття в посудомийці; сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'єм (л): 3.3; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 22; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
22 см
Об'єм
3.3 л
Антипригарне покриття
кам'яне (мармур, граніт)
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
воронка для приправ
отвір для пари
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Польща
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  900 грн.    до  1250 грн.

від 849  до 1 749 грн.
Каструля Edenberg EB-8117 з гранітним покриттям та кришкою 3.3 л 22 см
MAUDAU (Київ)
1 033 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg на 3,3 л 22 см з мармуровим покриттям (EB-8117)
Rozetka.ua (Київ)
952 грн.
← купити
Каструля казан Edenberg EB-8117 3.3 л мармурове покриття зі скляною кришкою
Rozetka.ua (Київ)
1 149 грн.
← купити
Каструля-казан з антипригарним мармуровим покриттям 3.3 л 22 см Edenberg EB-8117 Індукційний казан
Rozetka.ua (Київ)
1 749 грн.
← купити
Кастрюля зі скляною кришкою EDENBERG 3.3 л EB-8117 (1153)
Rozetka.ua (Київ)
1 045 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8117 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 3.3 л кругла Чорна
Rozetka.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8117 з мармуровим покриттям та скляною кришкою 3,3 л 22 см (EB-8117)
Rozetka.ua (Київ)
1 399 грн.
← купити
Каструля із кришкою Edenberg EB-8117 22 см 3.3 л
Rozetka.ua (Київ)
1 081 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg EB-8117 з мармуровим покриттям, з кришкою 22 см 3.3 л
Rozetka.ua (Київ)
1 105 грн.
← купити
Каструля-казан Edenberg 3.3л з мармуровим антипригарним покриттям кришка з масляним дозатором 22см (EB-8117)
Rozetka.ua (Київ)
899 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Edenberg EB-8117, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Edenberg EB-8117. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Edenberg EB-8117 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія