шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Hoco (підключення)

Каталог /

Навушники Hoco EW56 Generoso

Ціни44Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Hoco EW56 Generoso за ціною від 428 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Hoco EW56 Generoso

Вхід зарядки: Lightning; Час роботи (музика) (год): 4; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.3; Тип підключення: бездротові; Конструкція: внутрішньоканальні
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії10 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Функції та можливості
Голосовий асистентApple Siri
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників30 мАгод
Ємність батареї кейса300 мАгод
Час зарядки1 год
Час роботи (музика)4 год
Вхід зарядкиLightning
Інше
Сенсорне управління
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 428  до 855 грн.
Навушники бездротові Hoco EW56 Generoso true wireless BT headset білі
MAUDAU (Київ)
559 грн.
← купити
Навушники TWS Bluetooth Headset Hoco EW56 White
Rozetka.ua (Київ)
855 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco TWS EW56 вакуумні білий
MAUDAU (Київ)
644 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco TWS EW56 Plus вакуумні білий
MAUDAU (Київ)
741 грн.
← купити
Навушники Hoco EW56 Plus TWS з шумозаглушенням | BT5.3, 30/300mAh, ANC, 4h | white
MAUDAU (Київ)
614 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco EW56 TWS Bluetooth 5.1, з мікрофоном, вакуумні, білі
MAUDAU (Київ)
483 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Generoso true wireless BT headset EW56 BT5.3 30/300mAh 4год Білий
Rozetka.ua (Київ)
767 грн.
← купити
Навушники HOCO EW56 Plus TWS з шумозаглушенням | BT5.3, 30/300mAh, ANC, 4h | white
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Hoco EW56 TWS Bluetooth 5.1, з мікрофоном, вакуумні, білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Hoco EW56 TWS Bluetooth 5.1, з мікрофоном, вакуумні, білі
Rozetka.ua (Київ)
428 грн.
← купити
Навушники HOCO EW56 Plus TWS з шумозаглушенням | BT5.3, 30/300mAh, ANC, 4h | white
Rozetka.ua (Київ)
544 грн.
← купити
Навушники HOCO Generoso true wireless BT headset EW56 |BT5.3, 30/300mAh, 4h| White
Rozetka.ua (Київ)
593 грн.
← купити
Навушники HOCO Generoso true wireless BT headset EW56 |BT5.3, 30/300mAh, 4h|
Rozetka.ua (Київ)
554 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники HOCO EW56 Plus (White) (186051)
Rozetka.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Бездротові блютуз Навушники HOCO EW56 Plus pro 2 Generoso true wireless
Rozetka.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Навушники HOCO Generoso true wireless BT headset EW56 |BT5.3, 30/300mAh, 4h| білі
Rozetka.ua (Київ)
503 грн.
← купити
Бездротові навушники TWS Hoco EW56 Plus ANC White
Rozetka.ua (Київ)
609 грн.
← купити
Блютуз Стерео Гарнітура Hoco EW56 Колір Білий
Rozetka.ua (Київ)
478 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EW56 вакуумні white
Rozetka.ua (Київ)
561 грн.
← купити
Бездротові TWS навушники Hoco EW56 Plus вакуумні white
Rozetka.ua (Київ)
642 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW56 TWS на телефон Android/Samsung/Iphone Білий
Rozetka.ua (Київ)
479 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW56 Plus Generoso true wireless ANC шумозаглушення TWS BT5.3 30/300mAh на телефон Andro
Rozetka.ua (Київ)
563 грн.
← купити
Навушники Hoco Generoso true wireless BT headset EW56 |BT5.3, 30/300mAh, 4h| White
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники з мікрофоном HOCO EW56 Plus TWS з активним шумоподавленням ANC, 4h, White
Rozetka.ua (Київ)
795 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники з мікрофоном HOCO EW56 Вакуумні TWS, 300mAh, 4h White
Rozetka.ua (Київ)
695 грн.
← купити
Навушники HOCO Generoso true wireless BT headset EW56 |BT5.3, 30/300mAh, 4h| Колір White
Rozetka.ua (Київ)
643 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW56 Plus Generoso |TWS навушники, вакуумні, Bluetooth 5.3, 30/300mAh, Lightning, LED-ін
Rozetka.ua (Київ)
679 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW56 Generoso |TWS навушники, вакуумні, Bluetooth 5.3, 30/300mAh, Lightning, LED-індикат
Rozetka.ua (Київ)
575 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW56 Plus Generoso + Подарунок захисний чохол UGREEN ударостійкий кейс для навушників |T
Rozetka.ua (Київ)
829 грн.
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW56 Generoso + Подарунок захисний чохол UGREEN ударостійкий кейс для навушників |TWS на
Rozetka.ua (Київ)
725 грн.
← купити
Бездротові навушники Hoco EW56 Plus Generoso Bluetooth 5.3 Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Hoco EW56 Generoso Bluetooth 5.3 Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники HOCO EW56 Generoso true wireless BT headset білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники TWS Hoco EW56 вакуумні білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники TWS Hoco EW56 Plus вакуумні білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO Generoso true wireless BT headset EW56 | BT5.3, 30/300mAh, 4h |
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники Hoco EW56 Plus із зарядним кейсом і шумозаглушенням блютуз навушники вакуумні
Rozetka.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Навушники Бездротові Bluetooth Гарнітура з мікрофоном HOCO TWS EW56 Вкладиші |BT5.3, 30/300mAh, 4h| Білі
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові Bluetooth навушники з мікрофоном HOCO EW56 Вакуумні TWS навушники BT5.3, 30/300mAh, до 4 годин роботи White
Rozetka.ua (Київ)
595 грн.
← купити
Навушники бездротові HOCO Generoso true wireless BT headset EW56 BT5.3 30/300mAh 4год Білий
Rozetka.ua (Київ)
674 грн.
← купити
Навушники Hoco EW56 TWS Bluetooth 5.1, бездротові, з мікрофоном, вакуумні, білі (EW56)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Hoco EW56 TWS Bluetooth 5.1 бездротові, з мікрофоном, вакуумні, білі (EW56-1)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники HOCO EW56 Plus TWS з шумозаглушенням | BT5.3, 30/300mAh, ANC, 4h | white
Rozetka.ua (Київ)
604 грн.
← купити
Навушники бездротові Hoco EW56 TWS Bluetooth 5.1, з мікрофоном, вакуумні, білі
Rozetka.ua (Київ)
486 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco EW56 Generoso, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Hoco EW56 Generoso. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Hoco EW56 Generoso у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія