шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни107Опис Відгуки51Обговорення1Корисне  Аксесуари10+
Купити клавіатура Logitech Keyboard K120 за ціною від 299 грн.
Відео 20Фото 6

Характеристики та опис Logitech Keyboard K120

Вага (г): 550; Розміри (мм): 450х155х24; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Колір кирилиці: білий; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI / ISO / JIS; Формат: 100% (повнорозмірна); Тип підключення: дротова
Рейтинг моделі: 4 з 5 (51 оцінка)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.5 м
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI / ISO / JIS
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмембранна
Додатково
Колір літер кирилицібілий
Підключення та живлення
КабельUSB-A
Інше
Захист від вологи
Розміри450х155х24 мм
Вага550 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
3
15
21
Клавиатура за свои деньги очень хороша!
19 грудня 2020, 14:41 #
Переваги:Долговечность хода клавиш. Символы на клавиатуре четкие. Символы кнопок не злазят!!

Недоліки:Легко залазит пыль под клавиши. Так что если Вы хотите поесть за компом то можите пожалеть об этом!

Коментар:Клавиатура очень классная! Служит 12 лет. Пишу сейчас на ней.

Автор:Макс Сидоров  пользуюсь Logitech Keyboard K120 більше року

Действительно рабочая лошадка
1 березня 2020, 19:03 #
Переваги:-прочная (пережила не один g);
-нажатие клавиш все такое же "бодрое";
-символы на клавиатуре четкие;
-долговечность (работает исправно около 10 лет).

Недоліки:Их просто нет.

Коментар:Служит верой и правдой около 10 лет.
Активный пользователь ПК: с ней прошел и через игры, и через курсовые и прочие работы, набор которых осуществлялся вручную, и до сих пор так или иначе приходится осуществлять набор текста где-либо в интернете (общение) или текстовом редакторе. Все клавиши работают (и всегда работали) без замечаний.
Удобство печатания
Вероятно, к любой клавиатуре вы привыкаете со временем, и данный вопрос можно не поднимать. Но я все же отмечу, что нареканий нажатие/отжатие клавиш не вызывает и никогда не вызывало. Печатаю вслепую на русской и английской раскладке со скорость ок. 300 символов в минуту. Удобно.
Обслуживание
Клавиатура со временем испачкалась? Просто открутите винтики в нижней части кожуха, извлеките схему и промойте кожух (делаю это теплым мыльным раствором в тазике губкой). После просушки и сборки ваша клавиатура не просто станет чистой -- она будет блистать словно только что купленная, и это не преувеличение.
Надписи
Даже активное использование в игрушках не привело к стиранию надписей на "геймерских" клавишах (лишь 2 буквы слегка потерты в той или иной части символа, что нисколько не бросается в глаза). Все остальные символы -- четкие, потертости увидят только дотошные.
Вывод
K120 доказала на практике, что действительно достойна звания "рабочей лошадки". Если мне придется покупать клавиатуру, я куплю именно эту модель (так я уже поступал с мышками, где всегда отдавал предпочтение a4tech G9-500F на протяжении долгих лет).

Автор:Елисей  пользуюсь Logitech Keyboard K120 більше року

хороша модель, сподобалося
25 грудня 2023, 19:26 #
Переваги:Міцно тримається краска
Є num pad

Недоліки:Короткий shift, це незручно

Коментар:Працює 5 років, звичайна печатна машинка, нічого особливого, добре що не воняє пластиком дешевим і краска не злізає.

Автор:Сергій  пользуюсь Logitech Keyboard K120 більше року

Показано 3 з 51 відгуку
ще 10 відгуків
від 299  до 1 070 грн.
Клавіатура Logitech K120 USB OEM Ukr (920-002643) 920-002643
Artline.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech K120 Black USB (ENG/UKR) (920-002643)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH K120 (UKR OEM) (920-002643) 920-002643
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard for Business K120 Uk (920-002643)
Цифра (Київ)
548 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard for Business K120 Uk (920-002643)
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643) 920-002643
Openshop.ua (Київ)
941 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr Black (920-002643) 920-002643
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643) 920-002643
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-002643
Mallprix.com (Київ)
471 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120, UA, USB, OEM, чорна 920-002643
ШО (Київ)
463 грн.
← купити
Клавіатура Logitech К120 (920-002643)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr (Black) 920-002643
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643) 920-002643
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard K120 EOM (920-002643)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643) 920-002643
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 UKR OEM (920-002643)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 USB Business (920-002643) Ukr 920-002643
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech K120 UA OEM (920-002643) — Клавіатура дротова 920-002643
Comtrade.ua (Київ)
545 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643) 920-002643
Comtrading.ua (Київ)
747 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH K120 (920-002509)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
919 грн.
← купити
Клавиатура Logitech K120 USB OEM Ukr (920-002643)
Nkt.ua (Київ)
450 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard K120 EOM
Кібернетики (Київ)
← купити
K120 Logitech (920-002643)
Mobileplanet.ua (Одеса)
580 грн.
← купити
Клавиатура Logitech K120 USB black UKR (920-002643)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
483 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Black (920-002643) 920-002643
Skay.ua (Одеса)
← купити
Клавиатура Logitech K120 Black (920-002643) for Business Укр
Axm.com.ua (Харків)
← купити
Клавiатура Logitech K120 for business UKR (Black) 920-002643
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr Black (920-002643) 920-002643
4user.com.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Клавіатура дротова LOGITECH K120 EOM UKR Black Logitech K120 Black (920-002643)
Orbita.te.ua (Тернопіль)
489 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Zhuk.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr Black (920-002643)
Gamehub.com.ua (Київ)
493 грн.
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 (920-002643)
Tehnomarket.ua (Вінниця)
619 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard K120 ukr USB (920-002643) 920-002643
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr Black OEM (920-002643) 920-002643
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Tv-mir.com.ua (Київ)
614 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (920-002643) UA 920-002643
Sota.store (Київ)
477 грн.
← купити
Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643) L920-002643
Luckylink.kiev.ua (Київ)
427 грн.
← купити
Logitech K120 OEM Black UKR (920-002643) K120OEMBlackUKR(920-002643)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Logitech K120 (920-002643) 920-002643
Kvshop.com.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr Black (920-002643) 920-002643
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
566 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr USB Black (920-002643) 920-002643
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 USB UKR OEM (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 (920-003626)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
913 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643) 920-002643
Comtrade.ua (Київ)
511 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Desktop K120 USB RU OEM (920-002522)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
1 070 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr USB Black (920-002643)
MAUDAU (Київ)
586 грн.
← купити
Клавіатура дротова LOGITECH K120 EOM UKR Black Logitech K120 Black (920-002643)
MAUDAU (Київ)
576 грн.
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 Black for Business (920-002643)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 (920-002643)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
MAUDAU (Київ)
655 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business (920-002522)
MAUDAU (Київ)
352 грн.
← купити
Клавіатура дротова LOGITECH K120 українська розкладка чорна 920-002643
MAUDAU (Київ)
757 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr Black (920-002643)
MAUDAU (Київ)
582 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 USB black UKR (920-002643)
MAUDAU (Київ)
570 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr Black (920-002643)
MAUDAU (Київ)
551 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120, Black, USB, стандартна, 104 кнопки, українська розкладка клавіатури, 1.8 м (920-002643) 130196
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
575 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
572 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120, Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
727 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 чорна, USB (920-002643) Ukr
Rozetka.ua (Київ)
506 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
621 грн.
← купити
Клавіатура Keyboard K120 EOM UKR Black Logitech (2000003369799)
Rozetka.ua (Київ)
626 грн.
← купити
Клавіатура K120, Black Logitech (2000003383078)
Rozetka.ua (Київ)
650 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 USB Black ENG
Rozetka.ua (Київ)
299 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 дротова вологостійка чорна
Rozetka.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 USB Black UA (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
630 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
634 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
672 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (920-002643) дротова
Rozetka.ua (Київ)
729 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Чорна УКР (920-002643BK) 271200
Rozetka.ua (Київ)
666 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 for Business Ukr (920-002643) Black USB
Rozetka.ua (Київ)
661 грн.
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 USB UKR OEM (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
793 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard K120 EOM UKR Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
579 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120, Black, USB, стандартна, 104 кнопки, українська розкладка клавіатури, 1.8 м (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
740 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 укр. розклейте. USB OEM чорна (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
517 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
639 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120, Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
736 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
641 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
585 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120, USB, стандартна, 104 кнопки, українська розкладка, 1.8 м Black
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard K120 EOM UKR Black (5803829)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120, Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
715 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643) (152660)
Rozetka.ua (Київ)
731 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Клавіатура Logitech k120 (920-002643) Black, usb, стандартна, українська розкладка
Rozetka.ua (Київ)
714 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 USB Black UA (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)[11666]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 OEM Ukr USB 920-002643 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard K120 EOM Black UKR (5803829)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr Black
Rozetka.ua (Київ)
598 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr USB Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
728 грн.
← купити
Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
528 грн.
← купити
Клавіатура дротова LOGITECH K120 Російська розкладка чорна 920-002506
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech Keyboard K120 EOM UKR Чорний (5803829)
Rozetka.ua (Київ)
762 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
796 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 USB OEM Ukr
Rozetka.ua (Київ)
589 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Black USB for Business Укр (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (ek12064)
Rozetka.ua (Київ)
664 грн.
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 USB UKR OEM (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова Logitech K120 EOM UKR Black Logitech K120 Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
624 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
718 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr Black (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
636 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 Ukr (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
730 грн.
← купити
Клавіатура Logitech K120 (UKR OEM) (920-002643)
Rozetka.ua (Київ)
734 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Keyboard K120, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech Keyboard K120. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech Keyboard K120 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія