шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни91Опис Відгуки11Обговорення3Корисне2Аксесуари
Купити клавіатура Logitech MX Keys за ціною від 4479 грн.
Відео 35Фото 11

Характеристики та опис Logitech MX Keys

Вага (г): 810; Розміри (мм): 430x132x21; Кабель: Джерело живлення: акумулятор; Підсвічування: біла; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; Дод. клавіш: 7; Конструкція клавіш: ножичний; Хід клавіш: низький; Розкладка: ISO; Формат: 100% (повнорозмірна); Multi-Device; Версія Bluetooth: v5.0
Рейтинг моделі: 4 з 5 (11 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
Колір
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv5.0
Multi-Device
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаISO
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішножичний
Додаткових клавіш7
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Нанесення символів (латиниця)лазерне гравіювання
Регулювання гучностічерез Fn
Підсвічуваннябіла
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора1500 мАг
Час роботи від акумулятора10 днів
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри430x132x21 мм
Вага810 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5250 грн.    до  8000 грн.

0
4
3
4
чудова модель, дуже сподобалося
9 грудня 2023, 16:59 #
Переваги:- Збірка
- Розмір (дуже компактно виглядає на робочому місці)
- Можливість підключатись до 3 пристроїв
- Підсвітка
- Тиша при роботі

Недоліки:- Пластик місцями поцарапався і стерлась фарба

Коментар:Дуже крута клавіатура.
Перед тим користувався A4Tech X7 G300, яка служила більше 10 років, і закривала всі потреби, але з часом розпробувавши ноутбуки з підсвіткою - захотілось перейти на щось безпровідне з підсвіткою.
Коли почав шукати щось повно розмірне, з цифровим блоком, з підсвіткою, і акумулятором то виявилось що конкурентів не так і багато.
В клавіатурі сподобалась збірка (хоч це і пластик у вигляді алюмінію), вага, розумна підсвітка, і дуже тиха робота клавіатури.
Також можна біндити додаткові клавіші, що використовую постійно.
Після ігрової A4Tech X7 G300 потрібно було привикати до короткого ходу клавіш, але за тиждень звик, і ніякого дискомфорту.
Батарейка тримає дость добре, і заряджаю раз в 4 місяці.

Що хотілося б додатково - підсвітки режиму FN клавіш. Моментами забуваєш що робитимуть F клавіші F1-F12 чи додаткові функції які на них закріплені

Автор:Serhiy SS  пользуюсь Logitech MX Keys більше року

Хорошая клава пользуюсь каждый день, переключение между компами одним нажатием!
8 вересня 2022, 15:57 #
Переваги:Красивая. Подключается у меня у двум компьютерам, как и мышка логитех.

Недоліки:Яблочные символы - ведь есть такая же клава для яблока, на фига тут это?!!!, Короткий шифт левый.

Коментар:Отличная клавиатура, самая удобная для набора текста.

Автор:Дмитрий Шахов

Не идеальная, но отличная клавиатура.
22 грудня 2019, 22:24 #
Переваги:Одна из немногих беспроводных клавиатур с подсветкой. Компактность. Отличное исполнение: прекрасные клавиши как по форме и материалу, так и по ощущениям от нажатия. Возможность заряжать во время работы.

Недоліки:Раскладка. Тут более подробно распишу в комментарии. Сразу скажу, что у меня версия с коротким Lshift и большим enter.

Коментар:Приобрел сие чудо. Сразу скажу, что до этого у меня были K800i. Последняя прожила у меня больше 6 лет. Поэтому, сравнение будет с оглядкой на нее.
1. Клавиатура ОЧЕНЬ тяжелая для своих размеров. На столе стоит как влитая. Случайно двигаться не будет. При этом, она занимает очень мало места на столе.
2. Просто прекрасные клавиши. Короткий ход и четкие по отклику нажатия. При этом очень тихие. Сами клавиши выполнены из достаточно твердого, слегка шерховатого материала. В середине имеют углубления. Пальцами ощущаются очень хорошо. Ессно, сделаны "островками".
3. Подсветка. Главная фишка этой клавиатуры. Есть датчик движения (в К800i он был в подставке). Включается, когда подносишь руки к клавиатуре. Подсветка регулируется в несколько (порядка 7) ступеней, можно полностью отключить.
4. Подключение к 3 устройствам. Это могут быть как [censored] приемники, так и устройства Bluetooth. Кому-то может понадобится. Пока что подключил к ПК и телефону.
5. Раскладка. Ну что тут скажешь.... К короткому шифту я давно привык. К нему вполне привыкаешь. Просто рядом с ним есть лишняя неиспользуемая клавиша. Но вот расположение кнопок громкости и выключения звука - это кошмар. Могли бы поменять их местами с кнопками переключения устройств, а не занимать ценные F клавиши. С Fn регулировать громкость откровенно неудобно. Ну и напрягает отсутствие пробелов между F-клавишами.
В общем, сравнивая с k800i, клавиши лучше, дизайн лучше, материалы лучше, а вот раскладка подкачала.

Автор:72admin

Показано 3 з 11 відгуків
ще 8 відгуків
від 4 479  до 11 279 грн.
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
Artline.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech MX Keys (920-010251) Graphite (ENG)
MTA.ua (Київ)
5 099 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH MX Master Keys for Business Graphite (920-010251) 920-010251
FOXTROT.UA (Київ)
5 899 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
Openshop.ua (Київ)
5 185 грн.
← купити
Комплект бездротовий Logitech Mx Keys for Business Ua Graphite Gen 2 (920-010933)
Цифра (Київ)
9 799 грн.
← купити
Комплект бездротовий Logitech Mx Keys for Business Ua Graphite Gen 2 (920-010933)
Stls.store (Київ)
9 999 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-010251
Mallprix.com (Київ)
4 993 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
ШО (Київ)
4 973 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Master Keys for Business Graphite US (920-010251)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced For Business Wireless Illuminated (920-010251) Graphite 920-010251
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech mx Keys Advanced for Business Wireless Illuminated ua Graphite (920-010251)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 418 грн.
← купити
Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Tehnomart.com (Київ)
4 990 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) MX Keys Advanced for Busines
Denika.ua (Харків)
5 307 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Master Keys Advanced for Business Wireless Illuminated (920-010251) UA 920-010251
Sota.store (Київ)
5 270 грн.
← купити
Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933) L920-010933
Luckylink.kiev.ua (Київ)
9 613 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated Graphite (920-010251) 920-010251
Reader.ua (Київ)
4 479 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced For Business Wireless Illuminated (920-010251) Graphite 920-010251
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-010251 — Клавіатура MX Master Keys for Business
Comtrade.ua (Київ)
5 181 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
Comtrading.ua (Київ)
← купити
клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated US Graphite без кирилиці (920-010251)
Nkt.ua (Київ)
4 868 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Gamehub.com.ua (Київ)
5 580 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Master Graphite (920-010251) 920-010251
Skay.ua (Одеса)
← купити
Комплект Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
Q-techno.com.ua (Київ)
9 695 грн.
← купити
Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
AKS.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
icom.net.ua (Київ)
5 107 грн.
← купити
Комплект Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933) 920-010933
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
4user.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Zhuk.ua (Київ)
5 120 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251/920-010116) 920-010251/920-01
Enigma.kiev.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 017 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Master Keys For Business (920-010251) 920-010251
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced Wireless Illuminated for Business Graphite UA (920-010251)
Portativ.ua (Київ)
← купити
Logitech LOGITECH MX Master Keys for Business-GRAPHITE-US Клавіатура LOGITECH MX Master Keys for Business-GRAPHITE-US
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 882 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced For Business Wireless Illuminated Graphite (920-010251) 920-010251
Compx.ua (Київ)
5 013 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 725 грн.
← купити
Комплект клавіатура та мишка Logitech MX Keys for Business UA Graphite Gen 2 (920-010933) 920-010933
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Комплект клавіатура та миша Logitech MX Keys for Business UA (920-010933) Graphite
MTA.ua (Київ)
9 899 грн.
← купити
Комплект (клавіатура миша) Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933) 920-010933
Openshop.ua (Київ)
8 918 грн.
← купити
Комплект Logitech mx Keys for Business ua Graphite (920-010933)
Tviy-Dim.com (Київ)
9 941 грн.
← купити
Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
Tehnomart.com (Київ)
8 924 грн.
← купити
Комплект: клавіатура і миша Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933) MX Keys for Business UA Graphite (920-010
Denika.ua (Харків)
9 068 грн.
← купити
Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated Graphite (920-010251) L920-010251
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 047 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH MX Master Keys for Business - GRAPHITE - US INT'L - BT - INTNL-973 L920-010251 US
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) L920-010251
Comtrading.ua (Київ)
5 486 грн.
← купити
Комплект Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933) 920-010933
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура і миша Logitech MX Keys for Business Graphite (920-010933)
Nkt.ua (Київ)
8 775 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) 920-010251
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 482 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 410 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced For Business Wireless Illuminated Graphite (920-010251)
MAUDAU (Київ)
5 379 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
MAUDAU (Київ)
5 175 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced UA Graphite (920-010251)
MAUDAU (Київ)
6 735 грн.
← купити
Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251) L920-010251
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH MX Master Keys for Business, US, Graphite (920-010251) (6857598) YC-6857598
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 416 грн.
← купити
Клавіатура MX Master Keys for Business, US, Graphite (920-010251) Logitech (2000003369713)
Rozetka.ua (Київ)
6 719 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced Wireless Підсвітка Графіт
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 906 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite Сірий
Rozetka.ua (Київ)
7 549 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 987 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Illuminated Graphite UA (920-010251) [122552]
Rozetka.ua (Київ)
5 949 грн.
← купити
Комплект Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
Rozetka.ua (Київ)
10 247 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH MX Master Keys for Business, US, Graphite (920-010251) (6857598)
Rozetka.ua (Київ)
6 110 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 507 грн.
← купити
Бездротова Bluetooth-клавіатура Logitech MX Keys, високопродуктивна надтонка повнорозмірна розумна офісна клавіатура, бізнес
Rozetka.ua (Київ)
5 927 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 782 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 745 грн.
← купити
Комплект: клавіатура та миша Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
Rozetka.ua (Київ)
9 793 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 672 грн.
← купити
Клавіатура Logitech mx Keys Advanced for Business Wireless Illuminated ua Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
6 222 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (466791)
Rozetka.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
7 439 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA 920-010251 Graphite
Rozetka.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite Сірий
Rozetka.ua (Київ)
7 558 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH MX Master Keys for Business, US, Graphite (920-010251) (6857598)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
Rozetka.ua (Київ)
11 279 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced For Business Wireless Illuminated Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
5 640 грн.
← купити
Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
6 220 грн.
← купити
Клавіатура LOGITECH MX Master Keys for Business, US, графітовий (920-010251) (6857598)
Rozetka.ua (Київ)
6 848 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
6 513 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced for Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
6 119 грн.
← купити
Клавіатура та миша бездротова Logitech MX Keys for Business Gen 2 Graphite (920-010933)
Rozetka.ua (Київ)
10 319 грн.
← купити
Клавіатура Wireless Logitech MX Keys Advanced for Business Illuminated UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
7 288 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Wireless UA Graphite (ek12207)
Rozetka.ua (Київ)
6 269 грн.
← купити
Комплект Logitech MX Keys for Business UA Graphite (920-010933)
Rozetka.ua (Київ)
10 299 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Advanced UA Graphite (920-010251)
Rozetka.ua (Київ)
7 493 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Keys, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech MX Keys. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech MX Keys у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія