шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни197Опис Відгуки3Обговорення4Корисне10Аксесуари
Купити клавіатура Logitech MX Keys Mini за ціною від 3999 грн.
Відео 22Фото 17

Характеристики та опис Logitech MX Keys Mini

Вага (г): 506; Розміри (мм): 295x132x21; Кабель: Джерело живлення: акумулятор; Підсвічування: біла; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; Конструкція клавіш: ножичний; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI / ISO; Формат: 75% (компактна TKL, без блоку Num); Multi-Device; Тип підключення: Bluetooth/радіо
Рейтинг моделі: 4 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
1
0
2
Колір
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаANSI / ISO
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішножичний
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підсвічуваннябіла
Підключення та живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність акумулятора1500 мАг
Час роботи від акумулятора10 днів
Порт на пристроїUSB C
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри295x132x21 мм
Вага506 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  7000 грн.

Смотреть альтернативы, либо сохранять старую клавиатуру для настройки ПК
20 лютого 2022, 09:38 #
Переваги:Хороший размер, приятная эргономика, при пересаживании с макбука, точность ввода страдает минимально. Увесистая с хорошей устойчивостью.

Недоліки:- нет беспроводного донгла в комплекте, соответственно работает только в настроенных операционках
- донгл пока недоступен к покупке
- со старыми донглами несовместима
- все настройки что Logi options

Коментар:Обратите внимание, клавиатуру невозможно использовать при загрузке компьютера и для настройки bios, в комплекте нет Logi bolt адаптера и в РФ он на данный момент не продается.

Клавиатура не без недостатков, но из-за отсутствием альтернатив - ТОП-1
28 грудня 2021, 16:20 #
Переваги:Подсветка, тактильная отдача от нажатий

Недоліки:- перегруженные лишней гравировкой Alt и Ctrl;
- непереназначаемая доп функция на Delete;
- паразитное свечение под клавишами, которое прям сильно бросается в глаза;
- не запоминается уровень подсветки;
- иногда не включается эта самая подсветка от простого прикосновения (на удивление в старенькой K810 эта функция работала вообще безупречно, почему не смогли просто повторить - не понятно);
- не совместима с [censored] Receiver (пришлось аж из США заказывать Logitech Bolt).

Коментар:В сравнении с K810 (равнивать больше не с чем):
- клавиши нажимаются немного легче но само нажатие ощущается более четко;
- подсветка фигачит лампочками из под клавиш прям в глаза. Не суперкритично, но выглядит не очень. В К810 все это было выполнено качественее;
- дополнительные функции F-клавиш сделаны плоховато: понижение громкости надо нажимать вместе с FN, а повышение - без FN, крайне неудобно (лечится через SharpKeys). Непонятно зачем выход из учетной записи (Win+L) повесили на Delete, не нужен он там совсем;
- куча мусорных обозначений на клавишах Alt и Ctrl, с ходу и не поймешь, какая где, приходится всматриваться;
- клавиатура все так же не работает с [censored] Reciever, только с Bolt -адаптером, который пока продается только в США;
- при подключении по Bluetooth одновременно с наушниками становится проблемой слушать Spotify (видать из-за высокого битрейта, ибо Youtube или обычное радио воспроизводится нормально), каждые 4-6 секунд слышны какие-то залипания;
- иногда подсветка не включается если просто прикоснуться к корпусу, приходится нажимать какую-то клавишу;
- не запоминается уровень подсветки при передподключении к Bluetooth (то есть после выключения ПК) и устанавливается постоянно на 2, что ярковато.

В целом баги некритичные и общее качество высокое (опять же таки сравнивая с K810 корпус не прогинается и клавиатура очень уверенно фиксируется резиновыми ножками на столе и кроме того тут прям чувствуется, что это совершенно другой уровень качества ко

Автор:Константин Сафонов

Удачный вариант для диванного использования или в путешествиях/командировках
29 листопада 2021, 22:38 #
Переваги:6 уровней подсветки
Очень тихая
Приятные тактильные ощущения
Память на 3 устройства
Вес
Интеллектуальная подсветка
Нормальный большой Enter
Провод USB-A/USB-C в комплекте

Недоліки:При выключении не запоминает уровень яркости подсветки
Большой расход батареи с подсветкой
Иногда тупит включение подсветки
Конский ценник

Коментар:Давно облизывался на эту модель, цена очень странная, ведь MX KEYS (большая) стоит также, но все-таки решился и приобрел. До этого использовал K380 и не хватало именно подсветки. Надеюсь, что в этой модели logitech исправили все баги с подсветкой, которые были в большой версии. Возможно, дополню отзыв в будущем. Очень интересно, сколько будет держать заряд. Слышал, что без подсветки, изредка включая ее, может продержаться до полугода. Проверим.
Подсветка загорается, когда подносишь руки к клавиатуре. Ради интереса тыкал в нее деревянной палкой, а подсветка не включалась, так и не понял, как они это реализовали (не силен в технике), вроде датчиков приближения нигде не видно, вряд ли в каждой кнопке есть какой-то сенсор.

Дополняю отзыв (30.11.2021):
Да, подсветка живет своей жизнью, скорее всего встроен некий акселерометр, который реагирует на положение клавиатуры или прикосновению к ней. Позже добавлю отзыв по аккумулятору

Автор:D Nik

від 3 999  до 7 604 грн.
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard Rose US 2.4GHZ/BT (920-010500) 920-010500
Artline.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech MX Keys Mini (920-010498) Graphite (ENG/UA)
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Babuy.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH MX Keys Mini Minimalist Wireless US Pale Grey (920-010499) 920-010499
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499) 920-010499
Openshop.ua (Київ)
5 615 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Mx Keys Mini для Mac Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526)
Цифра (Київ)
5 585 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Mx Keys Mini для Mac Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526)
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498) 920-010498
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499) 920-010499
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-010499
Mallprix.com (Київ)
5 307 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) 920-010500
ШО (Київ)
4 983 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
АЛЛО (Київ)
5 799 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA (Pale Gray) (UA) 920-010499
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Pale Grey UA (920-010499)
Touch (Дніпро)
5 499 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499) 920-010499
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated (920-010499) Pale Grey 920-010499
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech mx Keys Mini Wireless Illuminated ua Rose (920-010500)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 449 грн.
← купити
Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
Tehnomart.com (Київ)
5 319 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010501) MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-
Denika.ua (Харків)
4 727 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) UA 920-010500
Sota.store (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Graphite (920-010498)
Nkt.ua (Київ)
5 103 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated TKL Wireless Bluetooth Scissor Keyboard Pale Gray us/ansi (920-010473) 920-0104
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
5 099 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-010498 — Клавіатура MX Keys Mini Bluetooth
Comtrade.ua (Київ)
5 502 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Graphite (920-010498) 920-010498
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499) L920-010499
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 242 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Gamehub.com.ua (Київ)
5 676 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Graphite (920-010498)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 358 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini для Mac Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526) 920-010526
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini світло-сіра (920010499)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 202 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 503 грн.
← купити
Бездротова клавiатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Pale Grey (920-010499) 920-010499
Skay.ua (Одеса)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) 920-010500
icom.net.ua (Київ)
5 040 грн.
← купити
Клавiатура Logitech MX Keys Mini Minimalist Illuminated UA Wireless (Pale Grey) 920-010499
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499) 920-010499
4user.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Rose (920-010500)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 188 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Rose (920-010500)
MAUDAU (Київ)
5 973 грн.
← купити
Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499) 920-010499
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) 920-010500
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Rose (920-010500) 920-010500
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless Illuminated Keyboard Graphite US 2.4GHZ/BT (920-010498) 920-010498
Artline.ua (Київ)
← купити
Logitech Клавіатура Logitech MX Keys Mini (920-010499) Gray (ENG/RU)
MTA.ua (Київ)
← купити
Logitech Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Rose (920-010500) 920-010500
Openshop.ua (Київ)
5 350 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498) 920-010498
Openshop.ua (Київ)
4 851 грн.
← купити
Клавіатура Logitech Mx Keys Mini Minimalist Ua Pale Grey (920-010499)
Цифра (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech Mx Keys Mini Minimalist Ua Pale Grey (920-010499)
Stls.store (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) 920-010500
Click.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499) 920-010499
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-010498
Mallprix.com (Київ)
5 219 грн.
← купити
Logitech 920-010500
Mallprix.com (Київ)
5 159 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499) 920-010499
ШО (Київ)
5 097 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA (Rose) (UA) 920-010500
Jabko.ua (Львів)
← купити
Клавіатура Logitech mx Keys Mini Minimalist Wireless us Pale Grey (920-010499)
Tviy-Dim.com (Київ)
5 505 грн.
← купити
Logitech MX Keys Mini Rose (920-010500)
Tehnomart.com (Київ)
5 167 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated US Rose (920-010500) MX Keys Mini Wireless Illuminated US Rose (920-01
Denika.ua (Харків)
4 968 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499) MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
Denika.ua (Харків)
← купити
Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498)
Tehnomart.com (Київ)
5 231 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite for Business ESP (920-010594) 920-010594
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
4 399 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite ESP/UKR (920-010498) 920-010498
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
4 299 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite for Business ESP/UKR (920-010594) 920-010594
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
4 699 грн.
← купити
Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) L920-010500
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 189 грн.
← купити
Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498) L920-010498
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated us/ansi Graphite (920-010498) 920-010498
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
5 199 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated us/ansi Graphite ENG/UKR (920-010498) 920-010498
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite ESP (920-010498) 920-010498
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
3 999 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Keyboard for Business us/ansi Graphite ENG/UKR (920-010594) 920-010594
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
5 999 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498) UA 920-010498
Sota.store (Київ)
5 311 грн.
← купити
Клавіатура Logitech mx Keys Mini Minimalist Wireless, us, Graphite (920-010498)
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Keyboard for Business us/ansi Graphite (920-010594) 920-010594
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499) 920-010499
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless (920-010500) — Клавіатура мембранна, ENG/UKR, USB/Bluetooth, з підсвічуванням 920-
Comtrade.ua (Київ)
5 428 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) 920-010500
Comtrading.ua (Київ)
5 072 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Graphite (920-010498) 920-010498
Comtrading.ua (Київ)
5 114 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499) 920-010499
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini For Business Wireless Illuminated UA Graphite (920-010608) 920-010608
Comtrading.ua (Київ)
4 561 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini For Business Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010609) 920-010609
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Pink (920-010500)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 339 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Nkt.ua (Київ)
5 041 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Nkt.ua (Київ)
5 184 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499) UA 920-010499
Sota.store (Київ)
5 270 грн.
← купити
Logitech 920-010499 — Клавіатура MX Keys Mini Minimalist Bluetooth
Comtrade.ua (Київ)
5 269 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini TKL Wireless Bluetooth Scissor Keyboard with Backlit Keys us/ansi Black (920-010475) 920-01
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
← купити
Бездротова клавiатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Rose (920-010500) 920-010500
Skay.ua (Одеса)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499) 920-010499
icom.net.ua (Київ)
5 214 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498) 920-010498
icom.net.ua (Київ)
5 107 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498) MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498)
Denika.ua (Харків)
5 398 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Gamehub.com.ua (Київ)
5 618 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) 920-010500
4user.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Zhuk.ua (Київ)
5 591 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Zhuk.ua (Київ)
5 534 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) 920-010500
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 250 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 330 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini для Mac Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 679 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Pale Grey (920-010499)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Graphite (920-010498)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
MAUDAU (Київ)
6 453 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless US Pale Grey 920-010499
MAUDAU (Київ)
6 638 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
MAUDAU (Київ)
5 675 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
MAUDAU (Київ)
5 964 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
MAUDAU (Київ)
6 836 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Graphite (920-010498)
MAUDAU (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini UA Rose (920-010500)
MAUDAU (Київ)
6 766 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499) NW54991
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 626 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Pale Grey (920-010499) 920-010499
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Graphite (920-010498) 920-010498
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 196 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
5 917 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
5 986 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротова клавіатура Logitech MX Keys Mini з підсвіткою та матовим покриттям, сіра
Rozetka.ua (Київ)
6 499 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Logitech MX Keys Mini з підсвіткою срібляста
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
6 105 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 155 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Minimalist Біла УКР (920-010499GR) 256377
Rozetka.ua (Київ)
6 217 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated сірий
Rozetka.ua (Київ)
6 153 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499) Сірий 28121
Rozetka.ua (Київ)
7 172 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) Рожевий 24538
Rozetka.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Space Gray Сірий 32459
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated RU Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 333 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
6 021 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 082 грн.
← купити
Бездротова клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Space Gray
Rozetka.ua (Київ)
6 565 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Pale Grey UA (920-010499) [124827]
Rozetka.ua (Київ)
6 199 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Rose (920-010500) [78339]
Rozetka.ua (Київ)
5 849 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini для Mac Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526)
Rozetka.ua (Київ)
6 657 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
6 039 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 347 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
5 929 грн.
← купити
Бездротова Bluetooth-клавіатура Logitech MX Keys Mini, преміум-класу з підсвічуванням для офісу, з приймачем, комерційна вер
Rozetka.ua (Київ)
4 945 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
6 045 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
5 976 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 257 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
5 745 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated US Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
5 365 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526)
Rozetka.ua (Київ)
6 135 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
5 830 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010501)
Rozetka.ua (Київ)
5 036 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Pale Ukr (920-010526) Grey Bluetooth
Rozetka.ua (Київ)
5 835 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
5 862 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 138 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
5 930 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 085 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech mx Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Space Gray
Rozetka.ua (Київ)
6 159 грн.
← купити
Клавіатура Logitech mx Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526)
Rozetka.ua (Київ)
6 678 грн.
← купити
Клавіатура Logitech mx Keys Mini Wireless Illuminated ua Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
6 222 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech mx Keys Mini Wireless Illuminated ua Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура logitech mx Keys Mini Minimalist Wireless, us, Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale (920-010499)[11838]
Rozetka.ua (Київ)
7 106 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (435533)
Rozetka.ua (Київ)
7 124 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (435988)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (435989)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
7 067 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini для Mac Minimalist Wireless Illuminated Space Gray Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499) Сірий
Rozetka.ua (Київ)
7 181 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500) Рожевий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498) Сірий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Keyboard for Business us/ansi Graphite (920-010594)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys S US/ANSI Black (920-011406)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini For Business Wireless Illuminated US Graphite (920-010608) Сірий
Rozetka.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Minimalist Wireless US Pale Grey (920-010499) (6836256)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
6 409 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
6 402 грн.
← купити
Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
6 467 грн.
← купити
Logitech MX Keys Mini Minimalist US Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
6 119 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini для Mac Wireless Illuminated Pale Grey (920-010526)
Rozetka.ua (Київ)
6 459 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 149 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Wireless Logitech MX Keys Mini Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
7 288 грн.
← купити
Клавіатура Wireless Logitech MX Keys Mini Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
7 212 грн.
← купити
Клавіатура Wireless Logitech MX Keys Mini Illuminated Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini для Mac Wireless Illuminated UA Pale Grey (ek12133)
Rozetka.ua (Київ)
7 286 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (ek12173)
Rozetka.ua (Київ)
6 931 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
6 659 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
6 592 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA/ENG + BOLT (920-010605) Pale Gray
Rozetka.ua (Київ)
5 399 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 516 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Graphite (920-010498)
Rozetka.ua (Київ)
7 604 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini Illuminated UA Pale Gray (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура бездротова Logitech MX Keys Mini UA Rose (920-010500)
Rozetka.ua (Київ)
7 527 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini для Mac Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010526)
Rozetka.ua (Київ)
7 294 грн.
← купити
Клавіатура Logitech MX Keys Mini Wireless Illuminated UA Pale Grey (920-010499)
Rozetka.ua (Київ)
6 937 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech MX Keys Mini, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech MX Keys Mini. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech MX Keys Mini у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія