шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни208Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити клавіатура Logitech POP Icon Combo за ціною від 2987 грн.
Відео 7Фото 24

Характеристики та опис Logitech POP Icon Combo

Живлення (бездротові): 1xAA; Роздільна здатність сенсора (DPI): 1000 – 4000; Вага (г): 530; Розміри (мм): 325x137x22; Кабель: Джерело живлення: 2xAAA; Регулювання гучності: через Fn; Клавіші CMD / OPT; Клавіша Fn; Хід клавіш: низький; Розкладка: JIS; Формат: 75% (компактна TKL, без блоку Num); Multi-Device
Колір
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключенняBluetooth/радіо
Multi-Device
Формат75% (компактна TKL, без блоку Num)
РозкладкаJIS
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Клавіша Fn
Клавіші CMD / OPT
Додатково
Регулювання гучностічерез Fn
Підключення та живлення
Джерело живлення2xAAA
Час роботи від батарейок36 міс
Приймач (донгл)USB A
Інше
Розміри325x137x22 мм
Вага530 г
Мишка
Технологіяоптична
Кількість кнопок3
Кількість коліс прокрутки1
Кнопка перемикання DPI
Роздільна здатність сенсора1000 – 4000 DPI
Живлення (бездротова)1xAA
Розміри (ДхШхВ)105x59x35 мм
Вага82 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2900 грн.    до  4200 грн.

Logitech POP Icon Combo review - Root-Nation.com
Logitech Pop Icon Combo Review | Trusted Reviews
Огляд Logitech POP Icon Combo: ефектний вигляд під ретро, але як щодо зручності?
від 2 987  до 4 663 грн.
Комплект клавіатура і мишка Logitech POP Icon Combo Bluetooth UA Graphite (920-013156) 920-013156
Artline.ua (Київ)
3 699 грн.
← купити
Logitech Комплект клавіатура та миша Logitech Pop Icon Combo Graphite (920-013156)
MTA.ua (Київ)
← купити
Комплект LOGITECH POP ICON COMBO Off White (L920-013141) 920-013141
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комплект (Клавіатура миша) Logitech Pop Icon Combo Off-White (920-013141) 920-013141
Openshop.ua (Київ)
3 347 грн.
← купити
Комплект бездротовий Logitech Pop Icon Combo Graphite (920-013156)
Цифра (Київ)
3 625 грн.
← купити
Комплект бездротовий Logitech Pop Icon Combo Graphite (920-013156)
Stls.store (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Logitech Pop Icon Combo Graphite (920-013156) 920-013156
Click.ua (Київ)
← купити
Комплект Logitech POP Icon Combo Bluetooth UA Graphite (920-013156) 920-013156
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-013141
Mallprix.com (Київ)
3 041 грн.
← купити
Комплект Logitech Pop Icon Combo Graphite (920-013156) 920-013156
ШО (Київ)
3 045 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech POP Icon Combo, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech POP Icon Combo. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech POP Icon Combo у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія