шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити клавіатура Logitech G515 RAPID TKL за ціною від 6199 грн.
Відео 5Фото 14

Характеристики та опис Logitech G515 RAPID TKL

Вага (г): 800; Розміри (мм): 355x146x22; Корпус Skeleton; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами: Logitech Lightsync; Підсвічування: RGB; Регулювання гучності: через Fn; Клавіша Fn; #KRO: N-KRO; Anti-Ghosting; Дод. клавіш: 1; PBT-кейкапи; Конструкція клавіш: магнітна
Колір
Тип підключеннядротова
Довжина кабелю1.8 м
Типігрові
Формат80% (TKL, без Num-блоку)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішкласичного типу
Конструкція клавішмагнітна
Сила натискання35 г
Загальний хід2.5 мм
Частота опитування1000 Гц (1 мс)
PBT-кейкапи
Додаткових клавіш1
Anti-Ghosting
#KRON-KRO
Клавіша Fn
Додатково
Нанесення символів (латиниця)double-shot
Регулювання гучностічерез Fn
ПідсвічуванняRGB
Підсвічування з ефектамиLogitech Lightsync
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
Інше
Корпус Skeleton
Розміри355x146x22 мм
Вага800 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 199  до 8 317 грн.
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB Black (920-013861) 920-013861
Artline.ua (Київ)
7 399 грн.
← купити
Logitech Клавіатура Logitech G515 RAPID TKL Wired Gaming Black (L920-013861) Eng
MTA.ua (Київ)
← купити
Клавіатура LOGITECH G515 RAPID TKL Wired Gaming Black (920-013861) 920-013861
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB UA Black (920-013861) 920-013861
Itbox.ua (Київ)
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Rapid TKL Black (920-013861) 920-013861
Click.ua (Київ)
← купити
Logitech 920-013861
Mallprix.com (Київ)
6 671 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Logitech G515 RAPID TKL Wired Gaming (Black) (UA) 920-013861
Jabko.ua (Львів)
6 899 грн.
← купити
Клавіатура ігрова Logitech G515 RAPID, TKL, Wired Gaming Keyboard, Black (920-013861)
АЛЛО (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB UA Black (920-013861) 920-013861
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Rapid Trigger Magnetic Switches (920-013861) Black 920-013861
Telemart.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 TKL Rapid (920013861)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 341 грн.
← купити
Клавiатура бездротова Logitech G515 Rapid TKL Black (920-013861) 920-013861
Comtrading.ua (Київ)
6 406 грн.
← купити
Logitech G515 RAPID TKL (920-013861) 920-013861
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 768 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB UA Black (920-013861) 920-013861
icom.net.ua (Київ)
6 482 грн.
← купити
Logitech G515 RAPID TKL (920-013861)
Tehnomart.com (Київ)
6 629 грн.
← купити
Ігрова клавіатура Logitech G515 RAPID TKL Wired Gaming Keyboard - BLACK
Citrus.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 RAPID TKL (920-013861) G515 RAPID TKL (920-013861)
Denika.ua (Харків)
6 199 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL USB Black (920-013861) 920-013861
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Logitech G515 RAPID TKL Black (920-013861) G515RAPIDTKLBlack(920-013861)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 RAPID TKL Linear Wired US Black (920-013861)
MAUDAU (Київ)
6 889 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 RAPID TKL Linear Wired US Black (920-013861) 920-013861
Compx.ua (Київ)
← купити
Клавіатура дротова Logitech G515 Rapid TKL Wired USB Black (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дротова ігрова клавіатура LOGITECH G515 RAPID TKL - ЧОРНА - МІЖНАРОДНИЙ ДЛЯ США - USB - Н/Д - EMEA28i - 935 - ЛІНІЙНА L920-0
Comtrading.ua (Київ)
6 648 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB Black (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
7 751 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB Black (920-013861) 329676
Rozetka.ua (Київ)
7 829 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Rapid TKL Black ( 14883 )
Rozetka.ua (Київ)
8 136 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Rapid TKL Black (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
8 102 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB Black (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
7 865 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 RAPID TKL (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
6 695 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 Rapid TKL Wired USB UA Black (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
7 654 грн.
← купити
Клавіатура бездротова Logitech G515 Rapid TKL Black (920-013861) ( 18092 )
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Клавіатура Logitech G515 RAPID TKL Linear Wired US Black (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
8 317 грн.
← купити
Клавіатура Logitech G515 RAPID TKL (920-013861)
Rozetka.ua (Київ)
7 629 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech G515 RAPID TKL, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Logitech G515 RAPID TKL. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Logitech G515 RAPID TKL у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія