шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC

Ціни54Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC за ціною від 5660 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Logitech Zone Vibe Wireless UC

Вага (г): 185; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 20; AAC; Multipoint; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 40; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 50; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.2; Тип підключення: бездротові; повнорозмірні Over-Ear; Конструкція: накладні, напіввідкриті
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, напіввідкриті
повнорозмірні Over-Ear
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.2
Радіус дії50 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка40 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Частотний діапазон100 – 8000 Гц
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)20 год
Час роботи (розмова)18 год
Швидка зарядка5 хвилин на 1 годину роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Вага185 г
Комплектаціячохол
донгл USB-C
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4700 грн.    до  8250 грн.

від 5 660  до 9 646 грн.
Logitech Накладні навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
MTA.ua (Київ)
7 199 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
Artline.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199) 981-001199
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
Itbox.ua (Київ)
← купити
Logitech 981-001199
Mallprix.com (Київ)
5 812 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Redprice.sale (Львів)
6 148 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199) UA 981-001199
Sota.store (Київ)
7 251 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 151 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199) 981-001199
Openshop.ua (Київ)
5 957 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199) Zone Vibe Wireless UC version Graphite (
Denika.ua (Харків)
6 229 грн.
← купити
Bletooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Nkt.ua (Київ)
5 683 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC (981-001199) Graphite 981-001199
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
Comtrading.ua (Київ)
5 680 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
icom.net.ua (Київ)
5 660 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Gamehub.com.ua (Київ)
← купити
Logitech 981-001199 — LOGITECH Zone Vibe Wireless UC headset - GRAPHITE, ZOOM, GOOGLE
Comtrade.ua (Київ)
6 026 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Zhuk.ua (Київ)
7 286 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 980 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
5 714 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless uc Graphite (981-001199)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 523 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE VIBE Wireless UC Graphite (981-001199)
MAUDAU (Київ)
8 005 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE VIBE Wireless UC Graphite (981-001199) 981-001199
Compx.ua (Київ)
← купити
Bletooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 130 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Timesport.com.ua (Львів)
6 145 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 154 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Saren.com.ua (Львів)
7 200 грн.
← купити
Бездротова гарнітура LOGITECH Zone Vibe Wireless UC - GRAPHITE,A00167/A00172,UC,MFI - BT - EMEA-914 - QUADRUN DG,ZOOM,GOOGLE
Comtrading.ua (Київ)
7 194 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199)
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199)
MAUDAU (Київ)
6 725 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Vibe UC Graphite (981-001199)
MAUDAU (Київ)
7 134 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 330 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199) Темно-сірий 37581
Rozetka.ua (Київ)
8 927 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 819 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 647 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
9 371 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Ігрові навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199) [89180]
Rozetka.ua (Київ)
8 699 грн.
← купити
Навушники LogITech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Bletooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники із мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 413 грн.
← купити
Bletooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 000 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless uc Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
9 646 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe for Business Wireless UC Graphite (981-001199)[3984]
Rozetka.ua (Київ)
8 109 грн.
← купити
Бездротові навушники Bluetooth гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite темно-сірий (467190)
Rozetka.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Гарнітура Logitech ZONE VIBE Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
9 201 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Logitech Zone Vibe Wireless UC version Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 466 грн.
← купити
Навушники бездротові Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
7 539 грн.
← купити
Bluetooth-гарнітура Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
9 638 грн.
← купити
Навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
8 013 грн.
← купити
Гарнітура Logitech Zone Vibe UC Graphite (981-001199)
Rozetka.ua (Київ)
8 514 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Logitech Zone Vibe Wireless UC, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Logitech Zone Vibe Wireless UC у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія