шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus [2E-11045]

Конфігурації і ціни 172Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11045) за ціною від 55556 грн.
Фото 3

Серия 2E Complex Gaming T3 Plus

Модифікації 2E Complex Gaming T3 Plus 19
Где купить? [2E-11045]
Характеристики [2E-11045]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel B760
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 3050
Об'єм відеопам'яті
6 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід 2 шт.
DisplayPort / 2 шт. /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
700 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
422x206x355 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13058
від 57 598 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55Win
від 59 312 грн.
2E-13063
від 57 230 грн.
2E Decimal i4
2E-11265
від 62 179 грн.
2E-13064
від 62 407 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
Artline Gaming X35
X35v52Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming X35
X35v53Win
від 60 323 грн.
X37v57win
від 60 059 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11037
від 63 299 грн.
2E-13059
від 59 685 грн.
X37v54Win
від 57 332 грн.
2E Decimal i4
2E-11257
від 64 629 грн.
2E-13073
від 56 532 грн.
2E Decimal i4
2E-11259
від 60 199 грн.
2E-11039
від 58 869 грн.
2E-13067
від 54 712 грн.
2E-13054
від 54 268 грн.
X37v60Win
від 63 272 грн.
X37v56Win
від 58 079 грн.
2E-13048
від 52 448 грн.
2E-13068
від 59 596 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 55 249 грн.
Artline Gaming X35
X35v45Win
від 55 880 грн.
Artline Gaming X36
X36v25Win
від 55 616 грн.
2E-13072
від 51 737 грн.
Artline Gaming D31
D31v01
від 60 179 грн.
X37v61
Artline Gaming X67
X67v11
від 55 499 грн.
2E-13049
від 54 579 грн.

від 55 556  до 69 445 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-11045)
Цифра (Київ)
59 622 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-11045)
Stls.store (Київ)
60 839 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-11045) 2E-11045
FOXTROT.UA (Київ)
61 189 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-11045) 2E-11045
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming 2E-11045
Vodafone.ua (Київ)
56 559 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-11045) 2E-11045
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B760, T3PLUS, 700W, Win11 (2E-11045) (17076
icom.net.ua (Київ)
55 556 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 16Gb, F1TB, NVD3050-6, B760, T3PLUS, 700W, Win11 2E-11045
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-11045
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-11045)
MTA.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11045, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11045). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming T3 Plus (2E-11045) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія