шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11341]

Конфігурації і ціни 377Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11341) за ціною від 27839 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11341]
Характеристики [2E-11341]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
240 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  26000 грн.    до  33000 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8376
від 29 653 грн.
Artline Business B29
B29v57Win
від 30 887 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5760
від 27 671 грн.
2E Rational Alfa
2E-10104
від 26 995 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0101
від 26 113 грн.
Artline Business B29
B29v64Win
від 31 370 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6804
від 26 378 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11344
від 29 082 грн.
Artline Business B19
B19v01Win
від 31 152 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8040
від 26 669 грн.
Artline Business B17
B17v03Win
від 27 192 грн.
Artline Business B27
B27v64Win
від 28 161 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6834
від 30 564 грн.
2E Rational Alfa
2E-10096
від 29 881 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0052
від 24 618 грн.
Artline Business B27
B27v57Win
від 27 675 грн.
2E-11329
від 24 908 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6814
від 28 386 грн.
Artline Business B27
B27v60Win
від 30 888 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5772
від 27 293 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8043
від 27 662 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8046
від 29 425 грн.
Artline Business B27
B27v67Win
від 31 371 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6844
від 29 844 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6824
від 29 960 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8375
від 27 458 грн.
2E-11332
від 26 196 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0062
від 25 092 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0112
від 29 481 грн.
Artline Business B27
B27v50Win
від 27 456 грн.

від 27 839  до 34 798 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11341)
Цифра (Київ)
29 889 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11341)
Stls.store (Київ)
30 499 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11341) 2E-11341
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Системный блок 2E Rational (2E-11341) 2E-11341
Vodafone.ua (Київ)
30 169 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11341) 2E-11341
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P 2E-11341
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F240GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11341) (1711634) 2E-11341
icom.net.ua (Київ)
27 839 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11341
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11341) 2E-11341
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Rational (2E-11341)
MTA.ua (Київ)
29 699 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11341, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11341). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11341) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія