шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 [2E-11343]

Конфігурації і ціни 404Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11343) за ціною від 29570 грн.
Фото 3

Серия 2E Rational Basis RD863

Модифікації 2E Rational Basis RD863 27
Где купить? [2E-11343]
Характеристики [2E-11343]
Колір
Тип
настільний
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
8 ГБ
Модель відеокарти
UHD Graphics 730
Об'єм накопичувача
512 ГБ
Роз'єми
VGA
HDMI вихід
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Потужність БЖ
400 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
361x188x360 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  36000 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8379
від 31 378 грн.
2E Rational Basis RD...
2E-11342
від 29 171 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0054
від 29 332 грн.
2E Rational Alfa
2E-10108
від 29 598 грн.
2E-11345
від 30 414 грн.
Artline Business B29
B29v58Win
від 31 366 грн.
Vinga Advanced D00
Advanced D0074
від 30 082 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6836
від 31 515 грн.
2E-11346
від 30 814 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5762
від 28 944 грн.
HP 290 G9 SFF
6D4E1EA
від 30 492 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6806
від 28 284 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0102
від 26 731 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8397
від 32 939 грн.
HP 290 G9 MT
6D326EA
від 35 244 грн.
2E-11331
від 26 684 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8049
від 25 947 грн.
HP 290 G9 SFF
6B2T9EA
від 28 735 грн.
Artline Business B27
B27v65Win
від 27 268 грн.
Artline Business B27
B27v58Win
від 28 156 грн.
Vinga Advanced B01
Advanced B0113
від 28 926 грн.
Artline Business B27
B27v66Win
від 31 899 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5774
від 28 888 грн.
Artline Business B17
B17v04Win
від 33 350 грн.
Vinga Advanced D80
Advanced D8079
від 31 310 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6846
від 31 527 грн.
Artline Business B27
B27v61Win
від 29 817 грн.
Vinga Advanced D57
Advanced D5786
від 31 650 грн.
Vinga Advanced D84
Advanced D8378
від 29 487 грн.
Vinga Advanced D68
Advanced D6826
від 28 315 грн.

від 29 570  до 36 962 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11343)
Цифра (Київ)
31 781 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Rational (2E-11343)
Stls.store (Київ)
32 429 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Rational (2E-11343) 2E-11343
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11343)
ACDC.com.ua (Київ)
32 359 грн.
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11343) 2E-11343
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational 2E-11343
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Rational (2E-11343) 2E-11343
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P 2E-11343
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational 2E-11343
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Rational Intel i5-12400, 8Gb, F512GB, UMA, H610, RD863, 400W, Win11P (2E-11343) (1711605) 2E-11343
icom.net.ua (Київ)
29 570 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-11343, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11343). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Rational Basis RD863 (2E-11343) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія