шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero [2E-12572]

Конфігурації і ціни 346Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12572) за ціною від 60928 грн.
Фото 19

Серия 2E Complex Gaming Spero

Модифікації 2E Complex Gaming Spero 32
Где купить? [2E-12572]
Характеристики [2E-12572]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
1.8 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
без ОС
Габарити (ВхШхГ)
440x210x405 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  62500 грн.    до  72500 грн.
Artline Gaming X37 B...
X37v68
від 66 746 грн.
Artline Gaming X39
X39v84
від 67 496 грн.
Artline Gaming X39 W...
X39WHITEv84
від 67 715 грн.
Artline Gaming X37 S...
X37WHITEv68
від 65 382 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8962
від 63 969 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8818
від 64 220 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8986
від 61 434 грн.
X37v69
від 69 476 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8797
від 60 246 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9511
від 65 975 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv87
від 69 959 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8806
від 65 343 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv74
від 63 755 грн.
Artline Gaming X35 B...
X35v64
від 62 303 грн.
X35v65
Artline Gaming X51
X51v38
від 63 272 грн.
Artline Gaming X51
X51v39
X37WHITEv69
від 70 706 грн.
X37v72
від 71 939 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8821
від 67 458 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12574
від 65 812 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9046
від 62 500 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31763
від 66 099 грн.
Qbox I317xx MX330-G
I31772
Qbox I326xx MX330-G
I32604
Qbox I326xx MX330-G
I32606
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8758
від 62 419 грн.
Artline Gaming STLKR
STLKRv78
від 67 232 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8959
від 62 837 грн.
Artline Gaming X65
X65v50
від 66 482 грн.

від 60 928  до 76 160 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12572) 2E-12572
FOXTROT.UA (Київ)
67 189 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12572)
ACDC.com.ua (Київ)
63 419 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, FreeDos (2E-12572) 2E-12
icom.net.ua (Київ)
60 928 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W (2E-12572) 2E-12572
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, FreeDos 2E-12572
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12572
Citrus.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-12572) 2E-12572
Moyo.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12572)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming (2e-12572) 2e-12572
Kvshop.com.ua (Київ)
66 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-14400F, 32Gb, F1TB, NVD5050-8, H610, G2052, 600W, FreeDos E-2E-12572
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12572, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12572). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Spero (2E-12572) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія