шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon [2E-12665]

Конфігурації і ціни 70Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12665) за ціною від 73493 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Hexagon

Модифікації 2E Complex Gaming Hexagon 6
Где купить? [2E-12665]
Характеристики [2E-12665]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
AMD B650
Серія
Ryzen 5
Тактова частота
3.7 ГГц
Об'єм ОЗП
32 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5060 Ti
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
495x258x440 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  75000 грн.    до  87500 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8763
від 74 617 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8943
від 77 323 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9051
від 74 366 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9036
від 73 318 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9039
від 72 837 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9537
від 73 084 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9108
від 79 636 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8940
від 71 753 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8760
від 80 311 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8952
від 80 320 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8949
від 76 108 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8811
від 76 335 грн.
Vinga Wolverine D95 ...
Wolverine D9513
від 76 409 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9105
від 75 424 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9060
від 76 410 грн.
2E Complex Gaming Sp...
2E-12595
від 74 248 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8823
від 74 980 грн.
Wolverine D9507
від 75 894 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9117
від 76 952 грн.
Vinga Rhino D95 Orc
Rhino D9543
від 75 521 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9114
від 74 547 грн.
Vinga Wolverine D87
Wolverine D8787
від 75 165 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8967
від 77 871 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8946
від 73 702 грн.
Vinga Wolverine D88
Wolverine D8808
від 78 085 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8988
від 73 471 грн.
Vinga Rhino D91
Rhino D9102
від 73 019 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8991
від 79 043 грн.
Vinga Wolverine D89
Wolverine D8964
від 72 301 грн.
Vinga Rhino D90
Rhino D9063
від 79 628 грн.

від 73 493  до 91 866 грн.
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-12665) 2E-12665
FOXTROT.UA (Київ)
81 129 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, B650, G338, 650W, Win11PE (2E-12665)
ACDC.com.ua (Київ)
79 529 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12665) 2E-12665
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, B650, G338, 650W, Win11PE 2E-12665
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, B650, G338, 650W, Win11PE (2E-12665) 2E-1266
icom.net.ua (Київ)
73 493 грн.
← купити
Комп’ютер 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, B650, G338, 650W, W 2E-12665
ШО (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-12665
Citrus.ua (Київ)
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-12665)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming AMD R5-7500F (2E-12665) 2e-12665
Kvshop.com.ua (Київ)
80 499 грн.
← купити
2E Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming AMD R5-7500F, 32Gb, F1TB, NVD5060TI-8, B650, G338, 650W, Win11PE E-2E-12665
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-12665, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12665). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Hexagon (2E-12665) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія