шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo [2E-13073]

Конфігурації і ціни 231Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13073) за ціною від 56532 грн.
Відео 1Фото 6

Серия 2E Complex Gaming Calleo

Модифікації 2E Complex Gaming Calleo 30
Характеристики [2E-13073]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H810
Серія
Core Ultra 5
Тактова частота
2.7 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
RTX 5050
Об'єм відеопам'яті
8 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Роз'єми
HDMI вихід
DisplayPort v2.1b / x3 /
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
600 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Габарити (ВхШхГ)
393x200x361 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  55000 грн.    до  65000 грн.
2E Complex Gaming Ca...
2E-13067
від 54 712 грн.
2E-13068
від 59 596 грн.
2E-13072
від 51 737 грн.
2E Decimal i4
2E-11259
від 60 199 грн.
2E-13058
від 57 598 грн.
2E Complex Gaming T3...
2E-11039
від 58 869 грн.
Artline Gaming X37 C...
X37v55Win
від 59 312 грн.
2E-13063
від 57 230 грн.
2E-13054
від 54 268 грн.
2E-13048
від 52 448 грн.
2E-13064
від 62 407 грн.
2E-13057
від 52 714 грн.
Artline Gaming X35
X35v52Win
від 60 542 грн.
Artline Gaming X35
X35v53Win
від 60 323 грн.
Artline Gaming D31
D31v01
від 60 179 грн.
X37v57win
від 60 059 грн.
X37v61
2E-11045
від 55 556 грн.
2E Decimal i4
2E-11255
від 57 699 грн.
2E Decimal i4
2E-11265
від 62 179 грн.
2E-13050
від 59 374 грн.
Artline Gaming X49
X49v02
від 54 299 грн.
X37v54Win
від 57 332 грн.
2E-11037
від 63 299 грн.
2E-11035
від 56 369 грн.
2E Decimal i4
2E-11263
від 55 249 грн.
2E Decimal i4
2E-11257
від 64 629 грн.
Artline Gaming X35
X35v52
від 55 352 грн.
Artline Gaming X35
X35v53
від 55 130 грн.
X37v57
від 54 866 грн.

від 56 532  до 62 269 грн.
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, Win11P 2E-13073
Comtrading.ua (Київ)
62 269 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming Intel U5-225F (2E-13073) 2E-13073
Moyo.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-13073
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, Win11P (2E-13073) 2E-13073
icom.net.ua (Київ)
56 532 грн.
← купити
2E Персональний компютер 2E Complex Gaming (2E-13073)
MTA.ua (Київ)
← купити
2E Complex Gaming U5-225F / 16GB / 1TB / RTX 5050 / Win11 Pro (2E-13073) 2e-13073
Kvshop.com.ua (Київ)
61 499 грн.
← купити
2E Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel U5-225F, 16Gb, F1TB, NVD5050-8, H810, GB700, 600W, Win11P E-2E-13073
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-13073, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13073). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Calleo (2E-13073) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія