шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa [2E-8648]

Конфігурації і ціни 132Відгуки  Обговорення2Корисне  Аксесуари
Купити персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8648) за ціною від 36852 грн.
Фото 7

Серия 2E Complex Gaming Runa

Модифікації 2E Complex Gaming Runa 9
Где купить? [2E-8648]
Характеристики [2E-8648]
Колір
Тип
ігровий
Чипсет
Intel H610
Серія
Core i5
Тактова частота
2.5 ГГц
Об'єм ОЗП
16 ГБ
Модель відеокарти
GT 1030
Об'єм відеопам'яті
2 ГБ
Об'єм накопичувача
1 ТБ
Об'єм 2-го накопичувача
256 ГБ
Роз'єми
DVI
HDMI вихід
DisplayPort
Привід
немає
Wi-Fi
немає
Звук
7.1
Потужність БЖ
500 Вт
Передвстановлена ОС
Win 11 Home
Габарити (ВхШхГ)
452x210x380 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  37000 грн.    до  43000 грн.
Artline Gaming X43
X43v38Win
від 40 787 грн.
Artline Gaming X43
X43v44Win
від 41 051 грн.
Artline Gaming X43 W...
X43WHITEv44W in
від 41 756 грн.
Artline Gaming X43
X43v37Win
Artline Gaming X43
X43v43Win
від 42 284 грн.
X43WHITEv72W in
від 39 290 грн.
X43WHITEv43W in
від 42 767 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8644
від 38 939 грн.
X43WHITEv71W in
від 37 574 грн.
2E Complex Gaming Runa
2E-8642
від 34 321 грн.
Artline Gaming X43
X43v33
Artline Gaming X47
X47v45
від 39 999 грн.
Artline Gaming X33
x33v22
від 39 776 грн.
Artline Gaming X48
X48v37
від 40 304 грн.
X43WHITEv47
X43WHITEv41
X43WHITEv73
від 40 523 грн.
Artline Gaming X46 R...
X46WHITEv38
від 41 270 грн.
Artline Gaming X46 Q...
X46v37
від 40 040 грн.
Artline Gaming X45
X45v33
X46v38
від 37 999 грн.
X43WHITEv48
від 41 534 грн.
Artline Gaming X43
X43v47
Artline Gaming X43
X43v31
X46v36
Artline Gaming X48
X48v36
Artline Gaming X33
X33v21
Artline Gaming X45
X45v32
2E Decimal i4
2E-11063
від 38 929 грн.
Qbox I216xx
I21633
від 41 559 грн.

від 36 852  до 46 065 грн.
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8648)
Цифра (Київ)
39 728 грн.
← купити
Персональний комп'ютер (ПК) 2E Complex Gaming (2E-8648)
Stls.store (Київ)
40 539 грн.
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming (2E-8648) 2E-8648
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8648) 2E-8648
Moyo.ua (Київ)
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8648) 2E-8648
Vodafone.ua (Київ)
40 419 грн.
← купити
Системний блок 2E Complex Gaming (2E-8648) 2E-8648
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/16/256F+1000/NVD1030-2/Win11H/2E-G2107-500/500W 2E-8648
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комп'ютер 2E Complex Gaming Intel i5-12400F/H610/16/256F+1000/NVD1030-2/Win11H/2E-G2107 (2E-8648) 2E-8648
ШО (Київ)
40 508 грн.
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming 2E-8648
Citrus.ua (Київ)
← купити
Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i5-12400F, 16Gb, F256GB+1TB, NVD1030-2, H610, G2107, 500W, Win11 (2E-8648) (1
icom.net.ua (Київ)
36 852 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати 2E 2E-8648, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8648). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на персональний комп'ютер 2E Complex Gaming Runa (2E-8648) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія