шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast B1 mini 38W за ціною від 385 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Acefast B1 mini 38W

Вага (г): 42; Габарити (мм): 46x29x29; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 38; Макс. потужність (USB) (Вт): 20;ємів USB-C (шт.): 1; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
20 Вт
Потужність (на всі порти)
38 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
46x29x29 мм
Вага
42 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 385  до 639 грн.
АЗП Acefast B1 Mini 38W (USB-C + USB-A) Dual Port Metal Car Charger Black (AFB1B) 2982
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
385 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B1 38W Black (AFB1B) AFB1B
Ktc.ua (Рівне)
639 грн.
← купити
АЗП Acefast B1 mini 38W (USB-C+USB-A) dual-port metal car charger Чорний
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B1 mini 38W (USB-C+USB-A) dual-port metal car charger (Black) (177047)
Rozetka.ua (Київ)
559 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B1 mini 38W (USB-C+USB-A) dual-port metal car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
АЗП Acefast B1 Mini 38W (USB-C + USB-A) Dual Port Metal Car Charger Black (AFB1B)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
АЗП Acefast B1 mini 38W (USB-C+USB-A) dual-port metal car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
524 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast B1 mini 38W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast B1 mini 38W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast B1 mini 38W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія