шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій Acefast B3 66W за ціною від 499 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Acefast B3 66W

Вага (г): 46; Габарити (мм): 66x39x39; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 66; Макс. потужність (USB) (Вт): 36;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
36 Вт
Потужність (на всі порти)
66 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Габарити
66x39x39 мм
Вага
46 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 499  до 3 529 грн.
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B3 66W(USB-C+USB-C+USB-A) three-port metal car charger (Black) (177046)
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B3 66W(USB-C+USB-C+USB-A) three-port metal car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
629 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B3 Quick Charge 2xUSB-С/USB-А 66W Black (B3 Black)
Rozetka.ua (Київ)
3 529 грн.
← купити
АЗП Acefast B3 66W(USB-C+USB-C+USB-A) 3-port metal car charger Black
Rozetka.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Зарядний пристрій для телефону в машину Acefast B3 66W USB-C+USB-C+USB-A three-port
Rozetka.ua (Київ)
756 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B3 66W black
Rozetka.ua (Київ)
499 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій Acefast B3 66W 2xType-C/USB чорний
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Acefast B3 66W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Acefast B3 66W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Acefast B3 66W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія