шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 14 Plus 256GB

Ціни52Опис Відгуки  Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 14 Plus 256GB за ціною від 18703 грн.
Відео 37Фото 20

Характеристики та опис Apple iPhone 14 Plus 256GB

Вага (г): 203; Розміри (мм): 161x78.1x7.8; Захист від вологи: IP68; Тест DxOMark (батарея) (бали): 128; Ємність (мАгод): 4323; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя;язок; супутниковий зв' NFC-чип
Колір
діагональ дисплея
6.7 "
роздільна здатність екрану
2778x1284 (19.5:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип / два чипа NFC (один для оплати та ідентифікації, другий для розпізнавання оригінальних аксесуарів) /
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
/ GALILEO, QZSS /
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
4323 мАгод
Захист від вологи
IP68 / до 30 хв на глибині 6 м /
Розміри (ВхШхТ)
161x78.1x7.8 мм
Вага
203 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  24000 грн.    до  36000 грн.

від 18 703  до 38 177 грн.
Apple iPhone 14 Plus 256GB Blue (MQ583) Новый Неверлок ! 1444256
Isweet.com.ua (Київ)
28 999 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 14 Plus 256GB Yellow (MR6D3)
Buy.ua (Київ)
31 924 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB Product Red (MQ573) MQ573
GRO (Київ)
28 449 грн.
← купити
Apple iPhone 14 Plus 256GB Midnight (MQ3X3) eSim (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
19 755 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB Yellow (MR6D3)
Touch (Дніпро)
30 069 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB Blue (MQ583)
Freephone.in.ua (Київ)
27 500 грн.
← купити
Apple iPhone 14 Plus 256GB Midnight (MQ3X3) eSim (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
18 703 грн.
← купити
Смартфон Apple IPhone 14 Plus 256GB Product Red (MQ573) IPhone 14 Plus 256GB Product Red (MQ573)
Denika.ua (Харків)
30 620 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 14 Plus 256GB Product Red (MQ573)
Smartmag.biz.ua (Львів)
29 673 грн.
← купити
Apple iPhone 14 Plus 256GB eSIM Yellow (MR5T3)
Idrop.com.ua (Київ)
34 996 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 14 Plus 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 14 Plus 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 14 Plus 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія