шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 15 256GB

Ціни122Опис Відгуки3Обговорення1Корисне4Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 15 256GB за ціною від 26827 грн.
Відео 9Фото 15

Характеристики та опис Apple iPhone 15 256GB

Вага (г): 171; Розміри (мм): 147.6x71.6x7.8; Захист від вологи: IP68; Тест DxOMark (батарея) (бали): 113; Ємність (мАгод): 3349; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C
Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
12
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2556x1179
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип / два чипа NFC (один для оплати та ідентифікації, другий для розпізнавання оригінальних аксесуарів) /
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
3349 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
147.6x71.6x7.8 мм
Вага
171 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  28000 грн.    до  42000 грн.

Телефон дійсно відповідає своїй ціні
5 грудня 2023, 13:59 #
Переваги:Зовнішні динаміки (звук гучний та обʼємний, дисплей, Type-C, камери

Недоліки:60 Hz (не критично, анімації всеодно виглядають доволі плавно, проте 90 Hz не завадили б), Звук через навушники доволі посередній (субʼєктивно, я тестував у поєднанні з моїми Sony wh-1000xm4), Dynamic Island у горизонтальному положенні трохи заважає дивитися широкоформатні відео

Коментар:Телефон дійсно суперовий. На мою думку, серед усіх айфонів саме дана модель відповідає своїй ціні. Всі попередні моделі, як-от айфон 13 та 14 не могли похизуватися таким же співвідношенням ціна-якість на момент виходу.
Дисплей, звук через зовнішні динаміки, загальна продуктивність тощо на мою думку є дійсно топовими. Єдиним нюансом є хіба 60 Hz

Автор:Nazar Shramko

беріть + або краще про
2 лютого 2024, 00:06 #
Переваги:звук, камера.

Недоліки:60герц, рамки.

Коментар:норм, але рамки широкуваті, та і 60герц якось дивно в 2024, ну заук і камера топ.

Автор:Ромк

Чудовий телефон
10 лютого 2024, 14:40 #
Переваги:1.Камера: Що фото що відео просто прекрасні.
2.Батарейка з моїм використанням вистачає майже на дві доби.
3.Вага: це дійсно зручно коли телефон важить мало особливо коли він великий.
4.Зручний корпус зручно тримати без чохла.
5.Підтримка.

Недоліки:Будуть казати чому купив Айфон, а не Самсунг )

Коментар:Ціна якість того коштує один з найкращих телефонів на цей час за свою ціну. єдина проблема при купівлі це вибір з кольором вони всі круті.Якщо є можливість подивитися на різні кольори в різних магазинах.

Автор:Roma  пользуюсь Apple iPhone 15 128GB кілька місяців

Apple iPhone 15 Review
Apple iPhone 15 review
Огляд Apple iPhone 15: Dynamic Island, USB-C, оновлена камера 48 Мп та матовий к
від 26 827  до 43 199 грн.
Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63) MTP63
Isweet.com.ua (Київ)
31 500 грн.
← купити
Apple iPhone 15 256GB Pink (MTP73)
Appcover.com.ua (Київ)
36 450 грн.
← купити
Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63) Акція!
АЛЛО (Київ)
35 999 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63)
Buy.ua (Київ)
33 700 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 256GB Yellow (MTP83) MTP83
GRO (Київ)
42 619 грн.
← купити
Смартфон APPLE iPhone 15 256GB Blue (MTP93RX/A) APPLENEW2023007
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Apple iPhone 15 256GB (Black) MTP63
Jabko.ua (Львів)
34 399 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 256GB Blue (MTP93RX/A) MTP93RX/A
Moyo.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 15 256GB Pink (MTP73)
Justbuy.com.ua (Київ)
34 499 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 15 256GB Black (MTP63) MTP63
Itbox.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 15 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 15 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 15 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія