шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Apple (серія)

Каталог /

Мобільний телефон Apple iPhone 16 256GB

Ціни64Опис Відгуки3Обговорення1Корисне8Аксесуари
Купити мобільний телефон Apple iPhone 16 256GB за ціною від 32406 грн.
Відео 4Фото 20

Характеристики та опис Apple iPhone 16 256GB

Вага (г): 170; Розміри (мм): 147.6x71.6x7.8; Захист від вологи: IP68; Ємність (мАгод): 3561; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: Dolby Atmos; Акустика: стереозвук; 3D сканер обличчя; DisplayPort Alt Mode; USB-C: USB-C;язок; супутниковий зв' NFC-чип
Рейтинг моделі: 5 з 5 (3 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
3
Колір
діагональ дисплея
6.1 "
роздільна здатність екрану
2556x1179
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка відсутня
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
3561 мАгод
Захист від вологи
IP68
Розміри (ВхШхТ)
147.6x71.6x7.8 мм
Вага
170 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  32000 грн.    до  48000 грн.

Дуже гарний пристрій за свої гроші, мене цілком влаштовує.
11 грудня 2024, 21:11 #
Переваги:Автономність, якість матеріалів, все як завжди, дуже звично та приємно.

Недоліки:Зайва кнопка, натискав її лише один раз. Відсутність функцій ШІ в Україні. Тупий асистент Сірі. Дисплей 60 Герц.

Коментар:Краще техничне придбання у цьому році. Як-то кажуть Ні про що не жалкую

Автор:Олександр Кошкін

чудова модель, дуже сподобалося
20 грудня 2024, 23:51 #
Переваги:Хороший девайс) Камера!!!

Недоліки:батарея тримає не дуже довго, особливо в порівнянні з андроїдом

Коментар:Виграли такий айфон в розіграші Дурнєва за донат! неймовірно щасливі особливо дружина) Чудова камера, маленький і зручний. Чудово працю в парі з Макбуком. Були проблеми з підключенням єсім але все ок і не знаю в чому була проблема, чи в айфоні чи в водафоні)

Автор:Creator A

świetny model, bardzo mi się spodobał PS jak coś to nie używam 128 tylko 256
24 червня 2025, 14:39 #
Переваги:dynamiczna wyspa, action button, camera button, wykrywanie wypadków, prosta konfiguracja

Недоліки:brak aplikacji google trzeba instalować samemu ale to standard u iphonów

Коментар:dobry iphone na start wodoodporność i takie tam kupiłem iphona na icentrum
polecam

Автор:Wiktor

від 32 406  до 45 399 грн.
Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Appcover.com.ua (Київ)
39 450 грн.
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3)
Buy.ua (Київ)
38 584 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3) MYEG3
GRO (Київ)
40 989 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB (Pink) MYEG3
Jabko.ua (Львів)
37 299 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Justbuy.com.ua (Київ)
39 669 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Ultramarine (MYEH3) (Відновлений, Як новий)
Stls.store (Київ)
32 704 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Touch (Дніпро)
38 869 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Ultramarine (MYEH3) (Відновлений, Як новий)
Цифра (Київ)
32 406 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Q-techno.com.ua (Київ)
42 449 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3) iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Denika.ua (Харків)
42 057 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3) MYEG3
Sota.store (Київ)
40 950 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256Gb Black MYEE3
ispot.com.ua (Рівне)
38 599 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
40 821 грн.
← купити
iPhone 16 256Gb Pink (MYEG3)
Toiler.com.ua (Київ)
39 290 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB White (MYEF3) MYEF3
XStore.ua (Київ)
45 399 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Zhuk.ua (Київ)
42 565 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3)
Easybay.com.ua (Київ)
39 783 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB eSIM Black (MYAX3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
37 987 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256Gb White (MYEF3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
37 500 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
MAUDAU (Київ)
42 843 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Ultramarine (MYEH3) myeh3
Kvshop.com.ua (Київ)
40 399 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Appcover.com.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 256GB White (MYEF3)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 256GB Ultramarine (MYEH3)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Buy.ua (Київ)
← купити
< Nano-SIM > Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Buy.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB eSIM Black (MYAX3) MYAX3
GRO (Київ)
37 249 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Justbuy.com.ua (Київ)
38 999 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Touch (Дніпро)
38 889 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3)
Touch (Дніпро)
39 499 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 eSIM 256GB Black (MYAX3)
Q-techno.com.ua (Київ)
39 960 грн.
← купити
Мобільний телефон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3) iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Denika.ua (Харків)
42 734 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256Gb Ultramarine MYEH3
ispot.com.ua (Рівне)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 eSIM 256GB Black (MYAX3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
38 462 грн.
← купити
iPhone 16 256Gb Teal (MYEJ3)
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
iPhone 16 256Gb Black (MYEE3)
Toiler.com.ua (Київ)
← купити
iPhone 16 256Gb Black (eSim) (MYAX3)
Toiler.com.ua (Київ)
36 990 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3) MYEG3
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 256GB Ultramarine (MYEH3) MYEH3
XStore.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3) MYEJ3
XStore.ua (Київ)
36 899 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3) MYEE3
XStore.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
Easybay.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB eSIM Black (MYAX3)
Easybay.com.ua (Київ)
37 563 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
40 291 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3) UA
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Apple iPhone 16 256Gb Teal (MYEJ3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 256Gb Pink (MYEG3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 256Gb Ultramarine (MYEH3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3)
Mobifun.com.ua (Кропивницький)
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB eSIM Black (MYAX3) iPhone 16 256GB eSIM Black (MYAX3)
Denika.ua (Харків)
40 268 грн.
← купити
Смартфон Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3)
MAUDAU (Київ)
42 119 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Ultramarine (MYEH3SX/A) UA MYEH3SX/A
Kvshop.com.ua (Київ)
40 999 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Teal (MYEJ3) myej3
Kvshop.com.ua (Київ)
39 999 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Black (MYEE3) myee3
Kvshop.com.ua (Київ)
38 699 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256Gb Black (eSim) (MYAX3) myee3
Kvshop.com.ua (Київ)
40 177 грн.
← купити
Apple iPhone 16 256GB Pink (MYEG3) myeh3
Kvshop.com.ua (Київ)
42 577 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Apple iPhone 16 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Apple iPhone 16 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Apple iPhone 16 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія