шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Astra A-2412 за ціною від 2613 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Astra A-2412

Країна походження бренду: Україна; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Розміри (см): 24;єм ковша (л): 1.9;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 6.1; Макс. об'єм 3 каструлі (л): 3.6; Об'єм 2 каструлі (л): 2.6; Об'єм каструлі (л): 1.9;єм: Мін. об'
Основних предметів6
Усього предметів12
Комплектація1 ківш
4 каструлі
сотейник
6 кришок
Функції та можливості
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Миття в посудомийці
Шкала літражу
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
24 см
Об'єм1.9 л
2.6 л
3.6 л
6.1 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.9 л
Сотейник
Розміри сотейника24 см / з антипригарним покриттям /
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуУкраїна
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 2 613  до 5 962 грн.
Набір посуду 12 предметів ASTRA A-2412, набір казанів, набір каструль з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
3 219 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів ASTRA A-2412, набір казанів, набір каструль з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
3 206 грн.
← купити
Набір каструль 12 предметів ASTRA A-2412
Rozetka.ua (Київ)
5 962 грн.
← купити
Набір посуду ASTRA A-2412 12 предметів з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
3 763 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів ASTRA A-2412
Rozetka.ua (Київ)
3 389 грн.
← купити
Гарний набір каструль з антипригарним покриттям 12 предметов ASTRA A-2412, Набір каструль вищої якості RM-63
Rozetka.ua (Київ)
3 171 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів ASTRA A-2412, набір казанів, набір каструль з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
2 613 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів ASTRA A-2412, набір казанів, набір каструль з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
3 926 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів ASTRA A-2412, набір казанів, набір каструль з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
3 454 грн.
← купити
Набір посуду 12 предметів ASTRA A-2412, набір казанів, набір каструль з нержавіючої сталі
Rozetka.ua (Київ)
3 182 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Astra A-2412, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Astra A-2412. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Astra A-2412 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія