шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни33Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS Cube Pro 65W за ціною від 1169 грн.
Відео 6Фото 14

Характеристики та опис BASEUS Cube Pro 65W

Вага (г): 156; Габарити (мм): 96x54x32; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 65;ємів USB-C (шт.): 2; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз'
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
96x54x32 мм
Вага
156 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1150 грн.    до  2000 грн.

від 1 169  до 2 118 грн.
Baseus Cube Pro 65w GaN PD/QC4.0 2xUSB-C/USB-A ports charger black (P10152301113-00)
AKS.ua (Київ)
1 169 грн.
← купити
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus Cube Pro Fast Charger 65W Black (P10152301113-00)
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger Cube Pro 2хUSB-C+USB 65W Black (P10152301113-00)
Цифра (Київ)
1 265 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger Cube Pro 2хUSB-C+USB 65W Black (P10152301113-00)
Stls.store (Київ)
1 313 грн.
← купити
Baseus P10152301113-00
Mallprix.com (Київ)
1 452 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus Cube Pro 65W Fast Charger 2Type-C+USB Black ( P10152301113-00) P10152301113-00
Skay.ua (Одеса)
1 499 грн.
← купити
Зарядний пристрій BASEUS Cube Pro Cluster Black (P10152301113-00) P10152301113-00
FOXTROT.UA (Київ)
1 537 грн.
← купити
Baseus Cube Pro Fast Charger 2C+U 65W EU Cluster Black (P10152301113-00) CubeProFastCharger2C+U65WEUClusterBlack(P1015230111
COMFY.ua (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 2c+u 65w black (p10152301113-00)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 516 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Cube Pro Fast Charger 2C+U 65W black (P10152301113-00) P10152301113-00
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS Cube Pro 65W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS Cube Pro 65W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS Cube Pro 65W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія