шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни34Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro Desktop 65W за ціною від 1239 грн.
Відео 7Фото 26

Характеристики та опис BASEUS GaN3 Pro Desktop 65W

Вага (г): 238; Габарити (мм): 70x40x37; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB - USB C; підключення ЗП до мережі: незнімний кабель живлення ЗП; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Pump Express; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 4.0
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
2 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
65 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 4.0
Power Delivery 3.0
Pump Express
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Функції та можливості
незнімний кабель живлення ЗП
Кабель в комплекті
USB - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
70x40x37 мм
Вага
238 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1400 грн.    до  2400 грн.

від 1 239  до 2 919 грн.
МЗП Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C+2U 65W (Cable Type-C to Type-C 100W(20V/5A) 1m) Black CCGP040101
Artline.ua (Київ)
1 979 грн.
← купити
Baseus Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C + 2U 65W Black + Cable Type-C to Typ
MTA.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C+2U 65W + Cable USB-C to USB-C Black (CCGP040101)
Touch (Дніпро)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro 65W 2USB+2Type-C Black + кабель (CCGP040101) CCGP040101
Wizz.com.ua (Київ)
1 999 грн.
← купити
Baseus CCGP040101
Mallprix.com (Київ)
1 872 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C+2U 65W (Cable Type-C 100W(20V/5A) (1m) Black (CCGP040101
Skay.ua (Одеса)
← купити
Зарядний пристрій Baseus 2xUSB-C 65W + 2xUSB GaN + cable USB-C to USB-C 100W 1.0m black (CCGP040101) CCGP040101
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Мережевий зарядний пристрій Baseus Wall Charger GaN3 Pro 2xUSB 2xType-C 65W Black with USB-C (CCGP040101)
Nkt.ua (Київ)
1 865 грн.
← купити
МЗП 2USB + 2Type-C Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 65W (CCGP040101) Black + Cable Type-C to Type-C 100W CCGP040101
Comtrading.ua (Київ)
2 052 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus GaN3 Pro Desktop Fast Charger 2C + 2U 65W Black + Cable Type-C to Type-C
Soho.com.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN3 Pro Desktop 65W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro Desktop 65W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN3 Pro Desktop 65W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія