шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
BASEUS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
док-станция c Apple Lightning
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
Каталог товарів

Ціни110Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 25W за ціною від 395 грн.
Фото 23

Характеристики та опис BASEUS GaN5 Mini 25W

Power Delivery: Power Delivery 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 25;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
25 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 395  до 1 049 грн.
Baseus Адаптер живлення для телефона Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 25W EU Black (P10110909113-00)
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Baseus GaN5 Mini 25w PD USB-C fast charger white
AKS.ua (Київ)
469 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger Mini USB-C GaN5 25W Black (P10110909113-00)
Цифра (Київ)
712 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus Wall Charger Mini USB-C GaN5 25W Black (P10110909113-00)
Stls.store (Київ)
749 грн.
← купити
Baseus P10110909213-00
Mallprix.com (Київ)
439 грн.
← купити
Зарядний пристрій BASEUS GaN5 Fast Charger mini 1C 25W EU Cluster Black (P10110909113-00) P10110909113-00
FOXTROT.UA (Київ)
522 грн.
← купити
Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 25W EU Moon White (P10110909213-00) GaN5FastCharger(mini)1C25WEUMoonWhite(P10110909213-00
COMFY.ua (Київ)
599 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger mini 1Type-C, 25W/3A, PD/QC Black (P10110909113-00)
One-click.com.ua (Дніпро)
503 грн.
← купити
Зарядний пристрій Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 25W EU Moon White P10110909213-00
Comtrading.ua (Київ)
588 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій для телефона Baseus GaN5 Fast Charger (mini) 1C 25W Cluster Black + Type-C -Type-C
Soho.com.ua (Київ)
569 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати BASEUS GaN5 Mini 25W, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 25W. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій BASEUS GaN5 Mini 25W у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія