шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення be quiet! Straight Power 11 [BN284]

Конфігурації і ціни 11Відгуки5Обговорення20Корисне
Купити блок живлення be quiet! Straight Power 11 (BN284) за ціною від 9685 грн.
Відео 21Фото 6

Серия be quiet! Straight Power 11

Рейтинг моделі: 4 з 5 (5 оцінок)
Рейтинг за відгуками:
0
32
Модифікації be quiet! Straight Power 11 2
Характеристики [BN284]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД93 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.2.4
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA11 шт
MOLEX4 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA1000 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V25 А
+12V121 А
+12V221 А
+12V326 А
+12V426 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V849 Вт
Потужність +3.3V +5V150 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, SIP, UVP
Рівень шуму25 дБ
Гарантія виробника5 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x170 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7750 грн.    до  11500 грн.
SilverStone Cybeneti...
DA1000R-GM
від 9 675 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14PE
від 9 399 грн.
be quiet! Dark Power...
BP019
від 8 764 грн.
MSI MAG GLS PCIE5
A1000GLS PCIE5
від 8 499 грн.
Fractal Design Ion+ ...
FD-P-IA2P-86 0
від 9 038 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF1 850W
від 9 500 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020252-E U
від 8 599 грн.
Cooler Master MWE Go...
MPE-A501-AFC AG-3
від 7 943 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP008
від 8 569 грн.
be quiet! Straight P...
BN336
від 8 809 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1000G Black
від 9 301 грн.
MSI MPG GS
A1000GS PCIE5
від 7 380 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-1000 ATX 3.0
Corsair RMx SHIFT
CP-9020274-E U
від 10 014 грн.
MSI PRO PL
A1000PL PCIE5
від 8 874 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM
від 9 281 грн.
EVGA SuperNOVA XC
520-5G-1000- K1
від 10 099 грн.
Lian Li Edge
EG850
від 8 870 грн.
MSI MPG PCIE5
A1000G PCIE5
від 7 995 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1000G White
від 9 109 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020264-E U
від 6 999 грн.
FSP Hydro G PRO
HG2-1000
від 7 637 грн.
Seasonic FOCUS PX
FOCUS PX-750
від 8 380 грн.
FOCUS GX-1000 ATX 3.1
від 9 381 грн.
PF1 ARGB 1050W
від 9 099 грн.
Montech Titan Gold
Titan 1000W
від 10 129 грн.
be quiet! Pure Power...
BN344
від 9 053 грн.
SF-850F-14MP
Gigabyte Aorus Elite
GP-AE1000PM PG5 ICE
від 7 888 грн.
Asus ROG Strix Plati...
ROG Strix 850W Platinum
від 7 812 грн.

0
3
2
Просите проверить(или сразу проверяйте) блоки питания в магазине!
15 травня 2020, 18:39 #
Переваги:- Действительно тихая работа
- Модульный
- Длинные провода

Недоліки:- Тугие провода
- Громкий звук свича при включении или выключении компьютера.

Коментар:Купил этот блок питания в надежде на тихую работу. При подключении - появился писк. Попался брак, был очень удивлён и расстроен этим. На следующий день отнёс обратно в магазин.

Автор:Виктор

Пока что своих 3500грн он стоит.дальше будем посмотреть.
3 березня 2020, 02:15 #
Переваги:Качество,модульность+-,весит нормально так:)),
Комплектация+-,Длинна и количество кабелей.Мошность под 700 ватт.Я готов был отдать за него эти деньги,самая важная часть в ПК

Недоліки:Инструкция неочем.Все гнезда обозначены по своему,но в инструкции чоткой информации по ним нет,пришлось загуглить...по сути ничего сложного.Зачем металлическая оплетка непонятно,тугая.

Коментар:Заказывал на F.ua. 750 ватт[283].
Все нормально,пришол новый в запаянной упаковке через НП.
Тихий,вкл. реле на общем фоне в комнате неслышно(вообще оно само тихое).Пока не нагружал нормально,нечем ,стоит в ПК с нагрузкой до 350 ватт.Линии по 12,5,3 вольтам не проседают,значения стоят с запасом.
Позже добавлю коммент после установки в новый комп.

Автор:K10

отличная модель, очень понравилось
25 січня 2020, 08:02 #
Переваги:Качество, тишина и доступная цена

Недоліки:Проктически нету ,единственно жестковатая оплетка кабелей ,а так все на высоте

Показано 3 з 5 відгуків
ще 2 відгуки
Останній раз товар продавався за:
9 685 грн.
Очікується у продажу

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BN284, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Straight Power 11 (BN284). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Straight Power 11 (BN284) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія