шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 41Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Dark Power 13 (BN335) за ціною від 16303 грн.
Відео 3Фото 7

Серия be quiet! Dark Power 13

Модифікації be quiet! Dark Power 13 3
Где купить? [BN335]
Характеристики [BN335]
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД95 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Titanium
Cybenetics EfficiencyTitanium
Cybenetics NoiseA +
Стандарт ATX 12В v.3
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA13 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA750 мм
MOLEX900 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V25 А
+12V132 А
+12V232 А
+12V340 А
+12V440 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V996 Вт
Потужність +3.3V +5V125 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму26 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x170 мм
Вага2.03 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  21000 грн.

Be Quiet! Dark Power 13 - 1000W PSU Review
Огляд блоку живлення be quiet! Dark Power 13 850W
be quiet! Dark Power 13 850w ATX 3.0 80 Plus Titanium PSU Review
від 16 303  до 22 156 грн.
Блок живлення be quiet! Dark Power 13 1000W (BN335) BN335
Click.ua (Київ)
17 292 грн.
← купити
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Dark Power 13 1000W (BN335)
MTA.ua (Київ)
16 799 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! DARK POWER 13 1000W (BN335)
Nkt.ua (Київ)
16 325 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 13 (BN335) BN335
Saren.com.ua (Львів)
16 313 грн.
← купити
be quiet! Dark Power 13 1000W (BN335)
Tehnomart.com (Київ)
17 252 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 13 1000W (BN335)
Justbuy.com.ua (Київ)
16 649 грн.
← купити
Блок живлення Dark Power 13 ATX 3.0 1000 Вт (BN335)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
16 493 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 13 1000W (BN335) BN335
icom.net.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Dark Power 13 1000W (BN335) BN335
Comtrading.ua (Київ)
16 648 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 13 1000W (BN335)
Smartmag.biz.ua (Львів)
16 745 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BN335, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Dark Power 13 (BN335). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Dark Power 13 (BN335) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія