шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення be quiet! Straight Power 12 [BN336]

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN336) за ціною від 8809 грн.
Відео 12Фото 7

Серия be quiet! Straight Power 12

Модифікації be quiet! Straight Power 12 4
Где купить? [BN336]
Характеристики [BN336]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД93 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм / Silent Wings /
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Platinum
Стандарт ATX 12В v.3
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA9 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX850 мм / 1000 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V25 А
+12V162.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V750 Вт
Потужність +3.3V +5V130 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму21 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага1.76 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11500 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020252-E U
від 8 599 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF1 850W
від 9 500 грн.
Lian Li Edge
EG850
від 8 870 грн.
Cougar Auric
Auric 650
від 9 689 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14PE
від 9 399 грн.
Seasonic FOCUS PX
FOCUS PX-750
від 8 380 грн.
be quiet! Dark Power...
BP019
від 8 764 грн.
Fractal Design Ion+ ...
FD-P-IA2P-86 0
від 9 038 грн.
SF-850F-14MP
Seasonic FOCUS GX
FOCUS GX-850
від 8 129 грн.
FSP Hydro PTM+
HPT850M
від 7 884 грн.
Corsair RMx White Se...
CP-9020187-E U
від 8 299 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP007
від 7 468 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020274-E U
від 10 014 грн.
NZXT C Series Gold A...
C850 Gold ATX 3.1 White
від 8 811 грн.
Zalman ARX
ARX-ZM750
від 6 749 грн.
Asus ROG Strix Gold
ROG Strix 850W Gold
від 8 789 грн.
Lian Li SP V2
SP850 V2 White
від 8 784 грн.
be quiet! Straight P...
BN337
від 9 734 грн.
Seasonic FOCUS GX
FOCUS GX-750
від 7 767 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020262-E U
від 8 587 грн.
GF1 ARGB 850W
від 8 563 грн.
SF-850F14TP
від 10 399 грн.
Seasonic FOCUS PX
FOCUS PX-650
від 7 563 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-850 ATX 3.1
від 7 770 грн.
SFX 750W Platinum
від 10 561 грн.
SFX 750W
від 9 069 грн.
Lian Li Edge
EG850 White
від 7 952 грн.
PF1 850W
від 8 237 грн.
SFX 850W Platinum
від 10 635 грн.

Be Quiet! Straight Power 12 1500W PSU
be quiet! Straight Power 12 1000w ATX 3.0 80 PLUS Platinum PSU Review
Огляд блока живлення be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W: в кращих традиціях
від 8 809  до 11 796 грн.
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Straight Power 12 750W (BN336)
MTA.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 750W (BN336)
Redprice.sale (Львів)
8 812 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 750W (BN336)
Semtech.com.ua (Луцьк)
8 815 грн.
← купити
Блок живлення для ПК be quiet! Straight Power 12 750W (BN336)
Soho.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 750W 80+ Platinum black BN336
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 493 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 750 Вт (BN336)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 750W (BN336)
Smartmag.biz.ua (Львів)
9 746 грн.
← купити
be quiet! Be quiet! 750W STRAIGHT POWER 12 (BN336) Блок живлення Be quiet! 750W STRAIGHT POWER 12 (BN336)
Kvshop.com.ua (Київ)
10 577 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 750W 80 Plus Platinum ATX 3.0 (BN336) EU
Rozetka.ua (Київ)
11 796 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 750W (BN336)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 818 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BN336, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN336). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN336) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія