шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення be quiet! Straight Power 12 [BN337]

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN337) за ціною від 9734 грн.
Відео 12Фото 7

Серия be quiet! Straight Power 12

Модифікації be quiet! Straight Power 12 4
Характеристики [BN337]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД93 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм / Silent Wings /
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Platinum
Стандарт ATX 12В v.3
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA9 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX850 мм / 1000 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V25 А
+12V170.8 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V150 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму22 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага1.81 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  8250 грн.    до  12000 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020264-E U
від 6 999 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1000G Black
від 8 648 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1000G White
від 9 109 грн.
Montech Titan Gold
Titan 1000W
від 10 129 грн.
EVGA SuperNOVA XC
520-5G-1000- K1
від 10 099 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020274-E U
від 10 014 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F14TP
від 10 399 грн.
MSI MPG GS
A1000GS PCIE5
від 7 380 грн.
Cooler Master MWE Go...
MPE-A501-AFC AG-3
від 7 943 грн.
Fractal Design Ion+ ...
FD-P-IA2P-86 0
від 9 084 грн.
Thermaltake Toughpow...
SFX 750W Platinum
від 10 561 грн.
be quiet! Dark Power...
BP019
від 8 871 грн.
SFX 750W
від 9 069 грн.
SFX 850W Platinum
від 10 635 грн.
SF-850F14PE
від 9 399 грн.
Cougar Auric
Auric 750
від 10 659 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-1000 ATX 3.1
від 9 381 грн.
Cougar Polar
CGR PR-1050
від 10 723 грн.
SilverStone Cybeneti...
DA1000R-GM
від 9 675 грн.
SF-1000F-14M P
від 10 499 грн.
SF-850F14TP White
MSI MAG GLS PCIE5
A1000GLS PCIE5
від 8 499 грн.
GF1 850W
від 9 500 грн.
Cooler Master V SFX ...
MPY-8501-SFH AGV
від 10 856 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020252-E U
від 8 599 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP008
від 8 569 грн.
SF-850F14HT
be quiet! Straight P...
BN336
від 8 809 грн.
MSI MAG GL PCIE5 II
A1000GL II
від 10 986 грн.
FOCUS GX-1000 ATX 3.0

Be Quiet! Straight Power 12 1500W PSU
be quiet! Straight Power 12 1000w ATX 3.0 80 PLUS Platinum PSU Review
Огляд блока живлення be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W: в кращих традиціях
від 9 734  до 10 979 грн.
Блок живлення Be Quiet! Straight Power 12 (BN337)
Redprice.sale (Львів)
9 737 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Straight Power 12 (BN337)
Semtech.com.ua (Луцьк)
9 740 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN337)
Rozetka.ua (Київ)
10 979 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Straight Power 12 (BN337)
Tomdom.in.ua (Львів)
9 743 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Straight Power 12 (BN337)
Timesport.com.ua (Львів)
9 734 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Straight Power 12 (BN337)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BN337, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN337). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN337) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія