шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Блок живлення be quiet! Straight Power 12 [BN339]

Конфігурації і ціни 52Відгуки  Обговорення  Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN339) за ціною від 11349 грн.
Відео 12Фото 7

Серия be quiet! Straight Power 12

Модифікації be quiet! Straight Power 12 4
Где купить? [BN339]
Характеристики [BN339]
Потужність1200 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД93 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора135 мм / Silent Wings /
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Platinum
Стандарт ATX 12В v.3
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA9 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin2 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX850 мм / 1000 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V25 А
+12V1100 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1200 Вт
Потужність +3.3V +5V150 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму32 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x180 мм
Вага2.04 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  16000 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1200F-14M P
від 12 799 грн.
be quiet! Straight P...
BN310
від 13 062 грн.
EVGA SuperNOVA P2
1200 P2
від 12 499 грн.
Montech Titan Gold
Titan 1200W
від 13 626 грн.
Cougar Polar X2
Polar X2 1200
від 11 150 грн.
Thermaltake Toughpow...
GF3 1350W
від 13 772 грн.
PF1 1200W
від 12 614 грн.
PF1 ARGB 1200W
від 13 677 грн.
NZXT C Series Gold A...
C1200 Gold ATX 3.1 White
від 12 446 грн.
Lian Li Edge
EG1300
від 13 130 грн.
Corsair HXi ATX 3.1
CP-9020307-E U
від 14 028 грн.
Cougar Polar
CGR PR-1200
від 12 053 грн.
Lian Li Edge
EG1300 White
від 13 670 грн.
GF3 1200W
від 10 519 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020258-E U
від 10 050 грн.
MSI MPG PCIE5
A1250GS PCIE5
від 10 404 грн.
Corsair HXi PCIE5
CP-9020281-E U
від 14 038 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP030
від 10 511 грн.
GF1 1200W
від 10 989 грн.
be quiet! Dark Power...
BP021
від 13 870 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1300GM PG5
від 10 915 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1200G Black
від 9 411 грн.
Montech Titan Pla
Titan Pla 1200W
від 15 760 грн.
be quiet! Pure Power...
BN346
від 12 764 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020276-E U
від 12 187 грн.
Asus ROG Strix Plati...
ROG Strix 1200W Platinum
від 11 142 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 1200W Snow
від 11 805 грн.
Seasonic Vertex GX
Vertex GX-1200
від 11 452 грн.
Seasonic Vertex GX
Vertex GX-1200 White
від 13 775 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1200W Gold
від 10 502 грн.

Be Quiet! Straight Power 12 1500W PSU
be quiet! Straight Power 12 1000w ATX 3.0 80 PLUS Platinum PSU Review
Огляд блока живлення be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W: в кращих традиціях
від 11 349  до 15 475 грн.
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Straight Power 12 1200W Black (BN339)
MTA.ua (Київ)
11 799 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Redprice.sale (Львів)
12 252 грн.
← купити
Блок живлення для ПК be quiet! Straight Power 12 1200W Black (BN339)
Soho.com.ua (Київ)
11 349 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200 Вт (BN339)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 065 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Zhuk.ua (Київ)
14 270 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Smartmag.biz.ua (Львів)
12 497 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Tv-mir.com.ua (Київ)
13 966 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Semtech.com.ua (Луцьк)
12 255 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W (BN339)
MAUDAU (Київ)
14 086 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W (BN339) BN339
Compx.ua (Київ)
12 249 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W (BN339)
Rozetka.ua (Київ)
14 094 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Tomdom.in.ua (Львів)
12 258 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Saren.com.ua (Львів)
12 259 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W 80+ Platinum (BN339)
MAUDAU (Київ)
15 475 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W (BN339) 314517
Rozetka.ua (Київ)
14 235 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W (BN339)
Rozetka.ua (Київ)
14 491 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! STRAIGHT POWER 12 1200W (BN339)
Rozetka.ua (Київ)
12 974 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W 80+ Platinum (BN339)
Rozetka.ua (Київ)
14 023 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Straight Power 12 1200W (BN339)
Rozetka.ua (Київ)
13 643 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BN339, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN339). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Straight Power 12 (BN339) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія