шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 155Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP002) за ціною від 4367 грн.
Відео 1Фото 4

Серия be quiet! Pure Power 12

Модифікації be quiet! Pure Power 12 5
Где купить? [BP002]
Характеристики [BP002]
Потужність650 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД91 %
Система охолодженняактивна
Діаметр вентилятора120 мм
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Gold
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+4 pin
SATA5 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)2 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівне модульна
Довжина кабелів
MB550 мм
CPU600 мм
SATA500 мм / 650/800 /
MOLEX800 мм
PCIe500 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V154.1 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V650 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму18 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x160 мм
Вага2.4 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4000 грн.    до  5250 грн.
be quiet! Pure Power...
BP025
від 4 736 грн.

від 4 367  до 6 456 грн.
Блок живлення be quiet! PURE POWER 12 650W (BP002EU) BP002EU
Artline.ua (Київ)
4 449 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 650W (BP002EU) BP002EU
Click.ua (Київ)
← купити
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Pure Power 12 (BP002)
MTA.ua (Київ)
4 699 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! PURE POWER 12 650W (BP002EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 650W (BP002EU) BP002EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 650W (BP002)
Semtech.com.ua (Луцьк)
4 625 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Pure Power 12 650 Вт Atx 3.1 80Plus Gold (Bp002Eu)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 755 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! PURE POWER 12 650W (BP002EU) BP002EU
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 650W (BP002EU) UA BP002EU
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Pure Power 12 650W 80+ Gold black BP002EU
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
5 196 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP002, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP002). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Pure Power 12 (BP002) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія