шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 95Відгуки  Обговорення1Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP006) за ціною від 6310 грн.
Відео 2Фото 6

Серия be quiet! Power Zone 2

Модифікації be quiet! Power Zone 2 4
Где купить? [BP006]
Характеристики [BP006]
Потужність750 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД94 % / 50% load /
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора140 мм / Pure Wings 3 /
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Platinum
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA ++
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA6 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX850 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V162.5 А
-12V0.3 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V750 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму16 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x160x150 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5750 грн.    до  8750 грн.
1stPlayer SFX Gold
PS-850SFX
від 6 171 грн.
MSI MPG GF
A850GF
від 7 164 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 850W Gold
від 6 025 грн.
1stPlayer SFX Gold
PS-850SFX White
від 6 477 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-750 ATX 3.1
від 6 437 грн.
Lian Li SX Platinum
SX0850P Black
від 6 999 грн.
Gigabyte Aorus Elite
GP-AE850PM PG5
від 6 350 грн.
Enermax REVOLUTION D...
ETV750G
від 6 807 грн.
MSI MPG PCIE5
A850G PCIE5
від 6 325 грн.
Seasonic CORE GX ATX...
CORE GX-850 White ATX 3.1
від 6 699 грн.
MSI MPG GS
A850GS PCIE5
від 6 107 грн.
Cooler Master Elite ...
Elite Gold 850W
від 7 368 грн.
SilverStone Decathlon
DA750R-GMA-W WW
від 6 937 грн.
Asus Prime Gold
Prime 850W Gold Black
від 6 135 грн.
SilverStone Decathlon
DA850R-GMA-W WW
від 6 922 грн.
FSP ADVAN GM
ADVAN-850GM
від 6 850 грн.
EVGA SuperNOVA G7
220-G7-0750- X1
від 7 499 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 750W Gold
від 5 581 грн.
Gigabyte Aorus Elite
GP-AE850PM PG5 ICE
від 6 608 грн.
Antec Neo ECO Gold M...
NE750G M
від 6 640 грн.
MSI MAG GLS PCIE5
A850GLS PCIE5
від 6 860 грн.
Asus Prime Gold
Prime 850W Gold
від 5 625 грн.
Lian Li SP V2
SP750 V2 White
від 7 590 грн.
Lian Li SP V2
SP750 V2
від 6 730 грн.
FOCUS GX-850 ATX 3.1 White
від 7 636 грн.
MSI PRO PL
A850PL PCIE5
від 7 222 грн.
CORE GX-850 ATX 3.1
від 6 163 грн.
Cooler Master V SFX ...
MPY-8501-SFH AGV-3E
від 7 716 грн.
SilverStone Decathlon
DA750R-GMA
від 7 738 грн.
ETV850G-W
від 6 597 грн.

від 6 310  до 8 885 грн.
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU) BP006EU
Click.ua (Київ)
7 149 грн.
← купити
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU)
MTA.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! POWER ZONE 2 750W (BP006EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Be quiet! BP006EU
Mallprix.com (Київ)
6 949 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU) BP006EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be quiet! Power Zone 2 750W (BP006) Power Zone 2 750W (BP006)
Denika.ua (Харків)
6 985 грн.
← купити
be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU)
Tehnomart.com (Київ)
6 890 грн.
← купити
be quiet! Power Zone 2 750W (BP006) BP006EU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
6 728 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006)
Justbuy.com.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU) BP006EU
icom.net.ua (Київ)
6 898 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W 80+ Platinum black BP006EU
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
7 800 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006)
Zhuk.ua (Київ)
7 655 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Power Zone 2 750 Вт ATX 3.1 PCIe 5.1 (BP006EU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 313 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! 750W Power Zone 2 ATX 3.1 (BP006EU) BP006EU
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006)
Tv-mir.com.ua (Київ)
7 218 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU) BP006EU
Comtrading.ua (Київ)
6 831 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! POWER ZONE 2 750W (BP006)
Timesport.com.ua (Львів)
6 310 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU) UA BP006EU
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750w (bp006eu)
Tviy-Dim.com (Київ)
7 115 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU)
MAUDAU (Київ)
7 676 грн.
← купити
be quiet! Be quiet! 750W POWER ZONE 2 (BP006EU) Блок живлення Be quiet! 750W POWER ZONE 2 (BP006EU)
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! POWER ZONE 2 750W (BP006EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W 80 PLUS Platinum ATX 3.1 (BP006EU) EU
Rozetka.ua (Київ)
7 540 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU) ( 17739 )
Rozetka.ua (Київ)
8 885 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU)
Rozetka.ua (Київ)
7 454 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 750W (BP006EU)
Rozetka.ua (Київ)
8 865 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP006, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP006). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP006) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія