шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 89Відгуки  Обговорення1Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP007) за ціною від 7468 грн.
Відео 2Фото 6

Серия be quiet! Power Zone 2

Модифікації be quiet! Power Zone 2 4
Где купить? [BP007]
Характеристики [BP007]
Потужність850 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД94 % / 50% load /
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора140 мм / Pure Wings 3 /
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Platinum
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA +
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA7 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX1000 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V170.8 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V850 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму16 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x160x150 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7000 грн.    до  10500 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 1000W Snow
від 7 998 грн.
Asus ROG Strix Gold
ROG Strix 850W Gold
від 8 789 грн.
Lian Li SP V2
SP850 V2 White
від 8 784 грн.
Corsair RMx White Se...
CP-9020187-E U
від 8 299 грн.
GT 1000W
від 8 134 грн.
Asus ROG Strix Plati...
ROG Strix 850W Platinum
від 7 812 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1000P White
від 8 269 грн.
FSP ADVAN GM
ADVAN-1000GM
від 8 739 грн.
Gigabyte Aorus Elite
GP-AE1000PM PG5
від 7 620 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1000W Gold White
від 7 538 грн.
Seasonic FOCUS GX
FOCUS GX-850
від 8 129 грн.
Gigabyte Aorus Elite
GP-AE1000PM PG5 ICE
від 7 888 грн.
Seasonic FOCUS GX
FOCUS GX-750
від 7 767 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-850F-14MP
від 8 599 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020262-E U
від 8 587 грн.
be quiet! Pure Power...
BN344
від 9 053 грн.
Seasonic FOCUS PX
FOCUS PX-750
від 8 380 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1000W Gold
від 7 399 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM
від 9 281 грн.
MSI PRO PL
A1000PL PCIE5
від 8 874 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-850 ATX 3.1
від 7 770 грн.
Seasonic FOCUS SGX
FOCUS SGX-750
від 7 544 грн.
FOCUS GX-1000 ATX 3.0
від 9 399 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1000P Black
від 7 999 грн.
Corsair RMx Series New
CP-9020199-E U
від 8 177 грн.
be quiet! Straight P...
BN336
від 8 809 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP008
від 8 569 грн.
SilverStone Strider DA
DA750-G
від 8 116 грн.
MSI MAG GLS PCIE5
A1000GLS PCIE5
від 8 499 грн.
NESF-071
від 7 599 грн.

від 7 468  до 11 310 грн.
Блок живлення Be quiet! Power Zone 2 850W (BP007) Power Zone 2 850W (BP007)
Denika.ua (Харків)
8 112 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 850 Вт ATX 3.1 PCIe 5.1 (BP007EU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
7 468 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 850W 80+ Platinum black BP007EU
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
9 102 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 850W (BP007)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 933 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! POWER ZONE 2 850W (BP007)
Timesport.com.ua (Львів)
8 887 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! POWER ZONE 2 850W ATX 3.1 80+ Platinum (BP007EU)
MAUDAU (Київ)
8 854 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! POWER ZONE 2 850W ATX 3.1 80+ Platinum (BP007EU) BP007EU
Compx.ua (Київ)
7 699 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 850W 80 PLUS Platinum ATX 3.1 (BP007EU) EU
Rozetka.ua (Київ)
11 310 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! POWER ZONE 2 850W ATX 3.1 80+ Platinum (BP007EU)
Rozetka.ua (Київ)
9 000 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! POWER ZONE 2 850W ATX 3.1 80+ Platinum (BP007EU) 318747
Rozetka.ua (Київ)
9 090 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! POWER ZONE 2 850W ATX 3.1 80+ Platinum (BP007EU)
Rozetka.ua (Київ)
9 179 грн.
← купити
Блок живлення Be quiet! POWER ZONE 2 850W ATX 3.1 80+ Platinum (BP007EU)
Rozetka.ua (Київ)
8 161 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP007, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP007). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP007) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія