шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 96Відгуки  Обговорення1Корисне4
Купити блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP008) за ціною від 8569 грн.
Відео 2Фото 6

Серия be quiet! Power Zone 2

Модифікації be quiet! Power Zone 2 4
Где купить? [BP008]
Характеристики [BP008]
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД94 % / 50% load /
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора140 мм / Pure Wings 3 /
Тип підшипникаковзання
Сертифікат80+ Platinum
Cybenetics EfficiencyPlatinum
Cybenetics NoiseA +
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA7 шт
MOLEX1 шт
PCIe 8pin (6+2)3 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA550 мм / 700/850/1000 /
MOLEX1000 мм
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V20 А
+5V20 А
+12V183.3 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V1000 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму16 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x160x150 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  7500 грн.    до  11500 грн.
Seasonic FOCUS GX AT...
FOCUS GX-1000 ATX 3.0
від 9 399 грн.
MSI MAG GLS PCIE5
A1000GLS PCIE5
від 8 499 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1200P Black
від 8 999 грн.
MSI PRO PL
A1000PL PCIE5
від 8 874 грн.
Gigabyte Ultra Durab...
UD1000GM
від 9 281 грн.
Gigabyte Aorus Elite
GP-AE1000PM PG5 ICE
від 7 888 грн.
MSI MPG GS
A1000GS PCIE5
від 7 380 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 1000W
від 8 134 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1000P White
від 8 269 грн.
GT 1000W Snow
від 7 998 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1200P White
від 9 269 грн.
be quiet! Pure Power...
BP029
від 8 013 грн.
FSP ADVAN GM
ADVAN-1000GM
від 8 739 грн.
Gigabyte Aorus Elite
GP-AE1000PM PG5
від 7 665 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1000W Gold White
від 7 538 грн.
Corsair RMe PCIE5
CP-9020264-E U
від 6 999 грн.
FOCUS GX-1000 ATX 3.1
від 9 381 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1000W Gold
від 7 488 грн.
Lian Li SX Platinum
SX1000P Black
від 7 999 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1000F-14M P
від 10 499 грн.
NZXT C Series Gold P...
C1200 Gold
від 8 039 грн.
Cooler Master Elite ...
Elite Gold 1200W
від 8 012 грн.
GT 1200W
від 8 981 грн.
Gamemax Lion Core
Lion core 1200P
від 7 090 грн.
FOCUS GX-1000 ATX 3.1 White
від 9 772 грн.
be quiet! Power Zone 2
BP030
від 10 511 грн.
MSI MPG PCIE5
A1000G PCIE5
від 8 082 грн.
SilverStone Cybeneti...
DA1000R-GM
від 9 675 грн.
Thermaltake Toughpow...
PF1 ARGB 1050W
від 9 099 грн.
Lian Li Edge Gold
EG1200G White
від 9 551 грн.

від 8 569  до 12 928 грн.
Блок живлення be quiet! POWER ZONE 2 1000W (BP008EU) BP008EU
Artline.ua (Київ)
9 599 грн.
← купити
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Power Zone 2 1000W (BP008EU)
MTA.ua (Київ)
9 399 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Power Zone 2 1000W (BP008EU) BP008EU
Click.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be Quiet! POWER ZONE 2 1000W (BP008EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Be quiet! BP008EU
Mallprix.com (Київ)
9 278 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! POWER ZONE 2 1000W (BP008)
Redprice.sale (Львів)
8 723 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Power Zone 2 1000W (BP008EU) BP008EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
be quiet! Power Zone 2 1000W (BP008) BP008EU
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Блок живлення для ПК be quiet! Power Zone 2 1000W Black (BP008)
Soho.com.ua (Київ)
8 569 грн.
← купити
Тиха зарядна станція Be Quiet! POWER ZONE 2 1000 Вт 1000 Вт 140 мм ATX 3.1 80 Plus 80+ Platinum (BP008EU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 589 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP008, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP008). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Power Zone 2 (BP008) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія