шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Конфігурації і ціни 70Відгуки  Обговорення  Корисне5
Купити блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP020) за ціною від 11790 грн.
Відео 3Фото 8

Серия be quiet! Dark Power 14

Модифікації be quiet! Dark Power 14 3
Где купить? [BP020]
Характеристики [BP020]
Потужність1000 Вт
Форм-факторATX
Характеристики
Тип PFCактивна
КПД94 % / 100% load /
Система охолодженнянапівпасивна
Діаметр вентилятора135 мм / Silent Wings /
Тип підшипникагідродинамічний
Сертифікат80+ Titanium
Стандарт ATX 12В v.3.1
Стандарт EPS 12В v.2.92
Конектори живлення
Живлення MB/CPU24+8+8(4+4) pin
SATA13 шт
MOLEX2 шт
PCIe 8pin (6+2)4 шт
PCIe 16pin1 шт.
Система кабелівмодульна
Проводи в обплетенні
Довжина кабелів
MB600 мм
CPU700 мм
SATA600 мм / 750/900/1050 /
MOLEX900 мм / 1050 /
PCIe600 мм
Максимальні струм і потужність
+3.3V25 А
+5V24 А
+12V133 А
+12V233 А
+12V340 А
+12V440 А
-12V0.5 А
+5Vsb3 А
Потужність +12V996 Вт
Потужність +3.3V +5V120 Вт
Інше
Захист від перенапруги (OVP)
Захист від надлишкового струму (OPP)
Захист від короткого замикання (SCP)
БезпекаOTP, OCP, UVP, SIP
Рівень шуму18 дБ
Гарантія виробника10 років
Габарити (ВхШхГ)86x150x175 мм
Вага2.2 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  15500 грн.
EVGA SuperNOVA P2
1200 P2
від 12 499 грн.
Seasonic Vertex GX
Vertex GX-1000
від 12 899 грн.
be quiet! Pure Power...
BN346
від 12 764 грн.
Super Flower Leadex ...
SF-1000F14TP
від 12 399 грн.
be quiet! Straight P...
BN338
від 12 732 грн.
Asus ROG Strix Plati...
ROG Strix 1200W Platinum
від 11 142 грн.
BN339
від 11 349 грн.
Cougar Polar X2
Polar X2 1200
від 11 150 грн.
SF-1200F-14M P
від 12 799 грн.
SF-1000F14TP White
Lian Li Edge
EG1000
від 8 600 грн.
Thermaltake Toughpow...
PF1 1200W
від 12 614 грн.
RGB 1050W Platinum
від 11 707 грн.
BN310
від 13 062 грн.
GF3 1000W
від 9 952 грн.
PF1 1050W
від 12 496 грн.
Corsair HXi Series
CP-9020074-N A
від 12 471 грн.
NZXT C Series Gold A...
C1200 Gold ATX 3.1 White
від 12 319 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020276-E U
від 12 187 грн.
Thermaltake ToughPow...
GT 1200W Snow
від 11 805 грн.
Montech Titan Gold
Titan 1200W
від 13 626 грн.
SFX 1000W Platinum
від 12 274 грн.
Corsair HXi PCIE5
CP-9020259-E U
від 12 238 грн.
PF1 ARGB 1200W
від 13 677 грн.
Asus TUF Gold
TUF Gaming 1200W Gold
від 10 502 грн.
ROG Strix 1000W Platinum ...
від 10 736 грн.
Cougar Polar
CGR PR-1200
від 12 053 грн.
SFX 1000W
від 12 452 грн.
Corsair RMx SHIFT
CP-9020253-E U
від 13 797 грн.
GF3 1200W
від 10 519 грн.

від 11 790  до 17 944 грн.
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1000W (BP020EU) BP020EU
Artline.ua (Київ)
12 699 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1000W (BP020EU) BP020EU
Click.ua (Київ)
← купити
be quiet! Блок живлення для ПК be quiet! Dark Power 14 1000W Black (BP020EU)
MTA.ua (Київ)
12 399 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! DARK POWER 14 1000W (BP020EU)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Блок живлення Be Quiet! Dark Power 14 1000W (BP020)
Redprice.sale (Львів)
13 901 грн.
← купити
Блок живлення Be Quiet! Dark Power 14 1000W (BP020EU) BP020EU
Telemart.ua (Київ)
← купити
Тиха лампа Be Quiet! Dark Power 14 1000 Вт (BP020EU)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
13 648 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1000W (BP020EU) UA BP020EU
Sota.store (Київ)
← купити
Блок живлення be quiet! Dark Power 14 1000W (BP020EU) BP020EU
icom.net.ua (Київ)
11 790 грн.
← купити
Блок живлення be quiet! 1000W Dark Power 14 ATX 3.1 (BP020EU) BP020EU
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати be quiet! BP020, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP020). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на блок живлення be quiet! Dark Power 14 (BP020) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія