шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни15Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Benson BN-338 за ціною від 4398 грн.

Характеристики та опис Benson BN-338

Країна походження бренду: Німеччина; Розміри: Матеріал посуду: литий алюміній;єм ковша (л): 1.4;єм: Макс. об' Розміри: Об'єм каструлі (л): 6.3; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 4; Об'єм каструлі (л): 2.4;єм: Мін. об' Розміри: Об' Сумісність з індукцією;яне (мармур, граніт); Антипригарне покриття: кам'
Основних предметів5
Усього предметів9
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриттякам'яне (мармур, граніт)
Сумісність з індукцією
Каструлі
Об'єм2.4 л
4 л
6.3 л
Ківш
Об'єм1.4 л
Загальне
Матеріал посудулитий алюміній
Матеріал кришокскло
Ручкибакелітові
Країна походження брендуНімеччина
До комплекту входить:
• Ківш 1.4 л
• 4 кришки
• Сковорідка 24 см, 1.5 л
• 3 каструлі (2.4 л, 4 л, 6.3 л)

Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 398  до 6 601 грн.
Набір каструль Benson BN-338 "Луска"
Rozetka.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Набір каструль BN-338 9 предметів, ковшик 1,4 л; 2,4 л; 4л; 6,3 л; сковорода 24см
Rozetka.ua (Київ)
6 000 грн.
← купити
Набір посуду з мармуровим покриттям Benson BN-338 9 предметів
Rozetka.ua (Київ)
4 990 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-338 "Чешуя" 9 предметів – литий алюміній, 3-шарове мармурове покриття, скляні кришки, для індукції
Rozetka.ua (Київ)
4 515 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-338 "Чешуя" 9 предметів – литий алюміній, мармурове покриття, скляні кришки, сковорода, ковш, для і
Rozetka.ua (Київ)
4 398 грн.
← купити
Набір кухонного посуду Луска Benson BN-338 9пр.
Rozetka.ua (Київ)
6 210 грн.
← купити
Набір каструль Benson BN-338 9 пр. з антипригарним покриттям + 1 сковорода Луска
Rozetka.ua (Київ)
4 650 грн.
← купити
Набір посуду Benson "Луска" з мармуровим антипригарним покриттям 9 предметів (BN-338)
Rozetka.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Набір каструль Чешуя 9 предметів BN-338 литий алюміній мармурове покриття
Rozetka.ua (Київ)
5 139 грн.
← купити
Набір посуду з кришкою 9 предметів каструлі 2,4л 4л 6,3л ківш 1.9л сковорода 24см BN-338 з антипригарним покриттям для будь-
Rozetka.ua (Київ)
5 792 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Benson BN-338, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Benson BN-338. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Benson BN-338 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія