шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Blackview BL5000 5G

Ціни25Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Blackview BL5000 5G за ціною від 5890 грн.
Відео 17Фото 21

Характеристики та опис Blackview BL5000 5G

Вага (г): 273; Розміри (мм): 164x80.4x12.8; зарядний пристрій; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 4980; цифровий компас; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; шумопоглинання; FM-приймач; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.2; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
діагональ дисплея
6.39 "
роздільна здатність екрану
2300x1080
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
шумопоглинання
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Ємність батареї
4980 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
164x80.4x12.8 мм
Вага
273 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
обычная модель, ничего особенного
25 вересня 2021, 19:36 #
Переваги:Полная дичь , цена этому дну 5 тысяч

Недоліки:Цена не оправдывает всё полностью , кто дал такую цену охота посмотреть "тому гению" в лицо

Коментар:ни чего

Автор:Анатолий Мазалевский

від 5 890  до 13 445 грн.
Blackview Смартфон Blackview BL5000 8/128GB 5G Orange
MTA.ua (Київ)
12 299 грн.
← купити
Смартфон 6.36" Blackview BL5000 8/128Gb 5G 2-SIM NFC 16/16Мп 8 ядер Android 11 Black Уцінка
Synthetic.ua (Луцьк)
5 990 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL5000 5G 8/128GB Orange
Newsmag.com.ua (Дніпро)
11 949 грн.
← купити
Blackview BL5000 8/128GB Orange
Beconnect.com.ua (Київ)
12 199 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL5000 5G 8/128GB Orange
Q-techno.com.ua (Київ)
12 580 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL5000 5G 8/128GB Orange
Denika.ua (Харків)
12 805 грн.
← купити
Blackview BL5000 5G 8/128GB Orange
Mobus.com.ua (Кривий Ріг)
12 149 грн.
← купити
Смартфон Blackview BL5000 5G 8/128GB Orange
Demping.store (Кривий Ріг)
11 649 грн.
← купити
Blackview BL5000 8/128 ГБ Чорний
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
12 736 грн.
← купити
Blackview BL5000 5G 8/128GB Black
Rezervacija.com.ua (Київ)
12 499 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Blackview BL5000 5G, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Blackview BL5000 5G. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Blackview BL5000 5G у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія