шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни19Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA109A Star за ціною від 236 грн.
Фото 8

Характеристики та опис Borofone BA109A Star

Вага (г): 84; Габарити (мм): 90x47x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C; Power Delivery: Power Delivery 3.2; Макс. потужність (USB) (Вт): 60;ємів USB-C (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-C
1 шт.
Макс. потужність (USB)
60 Вт / номінальна – 40 Вт /
Швидка зарядка
Power Delivery 3.2
PPS, AVS
Кабель в комплекті
USB C - USB C
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
90x47x28 мм
Вага
84 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  180 грн.    до  450 грн.

від 236  до 484 грн.
Borofone BA109A Star 40w GaN PD USB-C fast charger + USB-C to USB-C cable White
AKS.ua (Київ)
279 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
462 грн.
← купити
Borofone BA109A Star 40w GaN PD USB-C fast charger White
AKS.ua (Київ)
259 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger set (C to C) (EU) White
Rozetka.ua (Київ)
484 грн.
← купити
Сетевой зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger (EU) White (6941991126888)
Rozetka.ua (Київ)
338 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger (EU) White (6941991126888)
Rozetka.ua (Київ)
340 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A Star single port PD40W charger set (C to C) (EU) White (6941991126895)
Rozetka.ua (Київ)
370 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A PD40W White
Rozetka.ua (Київ)
379 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA109A PD40W Білий
Rozetka.ua (Київ)
359 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA109A Star PD40W (1USB-C) (White) (254587)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA109A Star, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA109A Star. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA109A Star у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія