шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни22Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BA98A Ilustre за ціною від 215 грн.
Фото 9

Характеристики та опис Borofone BA98A Ilustre

Вага (г): 87; Габарити (мм): 83x45x28; Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - USB C, USB C - Lightning; дисплей; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 30
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Функції та можливості
дисплей
Кабель в комплекті
USB C - USB C, USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
83x45x28 мм
Вага
87 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 215  до 506 грн.
Borofone BA98A 30w PD 2xUSB-C/USB-A ports charger black
AKS.ua (Київ)
255 грн.
← купити
BOROFONE BA98A Ilustre PD30W (2C1A) (EU) Black (6941991120510) BA98AIlustrePD30W(2C1A)(EU)Black(6941991120510)
COMFY.ua (Київ)
215 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA98A Ilustre PD30W (2C1A) Charger with digital display set (C to C) (EU) Black 6941991
Comtrading.ua (Київ)
506 грн.
← купити
МЗП Borofone BA98A Ilustre with digital display PD30W (1USB-A/2C) Black
MAUDAU (Київ)
225 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA98A Ilustre PD30W (2C1A) charger with digital display (EU) Black
Rozetka.ua (Київ)
444 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA98A Ilustre PD30W (2C1A) charger with digital display (EU) Black (6941991120510)
Rozetka.ua (Київ)
320 грн.
← купити
Сітчастий зарядний пристрій BOROFONE BA98A Ilustre PD30W (2C1A) Charger with digital display (EU) Black (6941991120510)
Rozetka.ua (Київ)
312 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA98A Ilustre PD30W з дисплеєм Чорний
Rozetka.ua (Київ)
309 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Borofone BA98A Ilustre with digital display PD30W (1USB-A/2C) (Black) (240052)
Rozetka.ua (Київ)
249 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій BOROFONE BA98A Ilustre PD30W (2C1A) charger with digital display (EU) Black (6941991120510)
Rozetka.ua (Київ)
236 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BA98A Ilustre, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BA98A Ilustre. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BA98A Ilustre у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія