шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Borofone (тип)
тільки для смарт годинників
сетевое ЗУ + сквозная розетка
адаптер для путешествий (travel adapter)
Каталог товарів

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Borofone BZ31D Solid за ціною від 267 грн.
Фото 24

Характеристики та опис Borofone BZ31D Solid

Довжина кабелю (м): 1; Кабель в комплекті: USB C - Lightning; індикатор роботи; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Потужність (на всі порти) (Вт): 60; Макс. потужність (USB) (Вт): 30;ємів USB-C (шт.): 2; Роз' Тип: автомобільне ЗП
Колір
Тип
автомобільне ЗП
Роз'ємів USB-C
2 шт.
Макс. потужність (USB)
30 Вт
Потужність (на всі порти)
60 Вт
Швидка зарядка
Power Delivery 3.0
Функції та можливості
індикатор роботи
Кабель в комплекті
USB C - Lightning
Довжина кабелю
1 м
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 267  до 461 грн.
Borofone Автомобільний зарядний пристрій для телефона Borofone BZ31D + Lightining Black
MTA.ua (Київ)
289 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BOROFONE Solid car charger BZ31D |2Type-C, 60W/3A, PD/QC|
MAUDAU (Київ)
344 грн.
← купити
Зарядний пристрій для авто BOROFONE BZ31D Solid 60Вт 2x Type-C Чорний
Rozetka.ua (Київ)
460 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BOROFONE Solid car charger BZ31D |2Type-C, 60W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
393 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BOROFONE Solid car charger BZ31D |2Type-C, 60W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
310 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BOROFONE Solid car charger BZ31D |2Type-C, 60W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
267 грн.
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ31D Solid 60W із двома портами Type-C Black (24359)
Rozetka.ua (Київ)
461 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BOROFONE Solid car charger BZ31D |2Type-C, 60W/3A, PD/QC| Black
Rozetka.ua (Київ)
443 грн.
← купити
Адаптер автомобільний BOROFONE Solid car charger BZ31D 2Type-C, 60W/3A, PD/QC|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Автомобільний зарядний пристрій BOROFONE BZ31D Solid dual-port Type-C 3A 60W Black
Rozetka.ua (Київ)
431 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Borofone BZ31D Solid, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Borofone BZ31D Solid. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Borofone BZ31D Solid у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія