шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 [PB14265]

Конфігурації і ціни 266Відгуки  Обговорення  Корисне5Аксесуари
Купити ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14265) за ціною від 60840 грн.
Відео 12Фото 9

Серия Dell Pro 14 Plus PB14250

Модифікації Dell Pro 14 Plus PB14250 40
Характеристики [PB14265]
Колір
Тип
ультрабук
Діагональ екрана
14 "
Тип матриці
IPS / WVA /
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність дисплея
1920x1200 (16:10)
Серія
Core Ultra 7
Тактова частота
2.1 ГГц
Об'єм оперативної пам'яті
16 ГБ
Ємність накопичувача
1 ТБ
Безпека
сканер відбитків пальців
3D сканер обличчя
Передвстановлена ОС
Win 11 Pro
Матеріал корпуса
матовий пластик
Габарити (ШхГхТ)
314x224x20 мм
Вага
1.4 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  50000 грн.    до  70000 грн.
Dell Pro 14 Plus PB1...
PB142522
від 57 460 грн.
PB142521
від 52 899 грн.
210-BPDRU516 512UBU
від 62 799 грн.
Lenovo ThinkBook 14 ...
21SJ007KRA
від 55 444 грн.
21SJ0082APB
від 64 090 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO107PC1425 0UA
від 62 999 грн.
21SJ008APB
від 43 537 грн.
21SJ0081APB
від 50 830 грн.
Acer TravelMate P4 T...
NX.BF8EP.003
від 55 055 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LDET
від 53 252 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51MCET
від 52 124 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C51LGET
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z6ET
від 60 884 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
C51GFET
від 58 887 грн.
Asus ExpertBook B3 B...
B3404CMA L-Q50218X
від 35 999 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VSET
від 58 599 грн.
HP EliteBook 640 G11
A37VRET
від 52 149 грн.
HP ProBook 440 G11
A38DKET
від 56 633 грн.
HP ProBook 440 G11
9Y7C3ET
від 68 630 грн.
Dell Pro 14 PC14250
BTO109PC1425 0UAUBU
від 59 749 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F5AVV1
від 55 779 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3Q4AVV1
від 57 203 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z7ET
від 57 021 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV8
від 54 544 грн.
HP EliteBook 6 G1i 14
AV3P8AVV2
від 52 599 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
AT6F2AVV1
від 51 284 грн.
HP ProBook 4 G1i 14
C44Z5ET
від 52 226 грн.
Dell Latitude 14 5450
N009L545014E MEAVP
від 61 350 грн.
Dell Latitude 14 5450
0D32RM
Dell Latitude 14 5450
GP82DT

Dell Pro 14 Plus (PB14250) review - Is "Plus" the New Premium? Cracking Dell's C
Dell Pro 14 Plus PB14250
Інструкції(Intel Core Ultra 200U Series/Intel Core 100U and 200U Series
Ссылка на страницу поддержки
від 60 840  до 62 883 грн.
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14265)
Stls.store (Київ)
62 883 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 14" (Intel Core Ultra 7/16GB/1TB (SSD)/Intel Graphics) (PB14265) (Standard) PB14265
Jabko.ua (Львів)
61 899 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14265)
Цифра (Київ)
61 611 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 Platinum Silver (PB14265) (PB14265)
Техно Їжак (Київ)
61 299 грн.
← купити
Ноутбук Dell Pro 14 (PB14265) PB14265
Sota.store (Київ)
60 840 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell PB14265, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14265). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на ноутбук Dell Pro 14 Plus PB14250 (PB14265) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія