шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни26Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Plus S3425DW за ціною від 18561 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Dell Plus S3425DW

Габарити без підставки (мм): 807x356x117; Габарити (мм): 807x517x222; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Adaptive-Sync; AMD сумісність: AMD FreeSync Premium; Flicker-Free;єми (додатково): PBP (Picture by Picture); Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 2x5Gbps
Колір
Тип
монітор
Діагональ
34 "
Тип матриці
*VA
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3440x1440 (21:9)
Час відгуку (GtG)
1 мс / овердрайв /
Габарити (ШхВхТ)
807x517x222 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  24000 грн.

від 18 561  до 22 620 грн.
Монітор 34" Dell S3425DW Silver (210-BQWR) 210-BQWR
Artline.ua (Київ)
19 599 грн.
← купити
Dell Монітор Dell S3425DW White 34 (210-BQWR)
MTA.ua (Київ)
20 919 грн.
← купити
Монітор DELL S3425DW (210-BQWR) 210-BQWR
FOXTROT.UA (Київ)
20 892 грн.
← купити
Монітор Dell S3425DW (210-BQWR) 210-BQWR
Itbox.ua (Київ)
19 529 грн.
← купити
Монітор Dell S3425DW (210-BQWR) - 34" VA / 3440x1440 / 120 Гц / AMD FreeSync Premium / HAS 210-BQWR
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Dell S3425DW (210-BQWR)
Tomdom.in.ua (Львів)
19 848 грн.
← купити
Монітор Dell S3425DW (210-BQWR) 210-BQWR
Brain.com.ua (Київ)
19 485 грн.
← купити
Монітор Dell S3425DW (210-BQWR) S3425DW (210-BQWR)
Denika.ua (Харків)
19 482 грн.
← купити
Монітор Dell 34" Plus S3425DW (210BQWR)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
20 910 грн.
← купити
Вигнутий монітор Dell Plus S3425DW 34" UWQHD VA 120 Гц 1 мс KL32210BQWR148
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
20 635 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Plus S3425DW, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Plus S3425DW. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Plus S3425DW у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія