шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2725DE

Ціни9Опис Відгуки  Обговорення1Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2725DE за ціною від 16660 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2725DE

Габарити без підставки (мм): 613x357x50; Габарити (мм): 613x536x192; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v2.1; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
2560x1440 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x536x192 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 16 660  до 19 458 грн.
Монітор Dell P2725DE (210-BQSZ) P2725DE (210-BQSZ)
Denika.ua (Харків)
16 920 грн.
← купити
Монітор Dell P2725DE (210-BQSZ)
Timesport.com.ua (Львів)
17 809 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2725DE (210BQSZ)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
17 774 грн.
← купити
Монітор Dell P2725DE 27" 2K IPS 100 Гц 5 мс KL27210BQSZ517
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
17 538 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2725DE HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 2560x1440, 100Hz, sRGB 99, Pivot (210-BQSZ)
ACDC.com.ua (Київ)
17 049 грн.
← купити
Монітор DELL P2725DE (210-BQSZ) UA 210-BQSZ
Sota.store (Київ)
16 660 грн.
← купити
Монітор 27" Dell Pro Plus P2725DE (210-BQSZ)
Rozetka.ua (Київ)
16 739 грн.
← купити
Монітор Dell P2725DE (210-BQSZ)
Tomdom.in.ua (Львів)
17 818 грн.
← купити
Монітор Dell P2725DE (210-BQSZ)
Rozetka.ua (Київ)
19 458 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2725DE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2725DE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2725DE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія