шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Монітор Dell Pro Plus P2725HE

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell Pro Plus P2725HE за ціною від 11203 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Dell Pro Plus P2725HE

Габарити без підставки (мм): 611x355x50; Габарити (мм): 611x535x192; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' Швидка зарядка; USB-C: 1x5Gbps; USB-A: 3x5Gbps; Power Delivery; HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: DisplayPort: DisplayPort v1.4
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
8 мс / 5 мс у розгоні /
Габарити (ШхВхТ)
611x535x192 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 11 203  до 15 949 грн.
Монитор Dell P2725HE (210-BMJC)
A-techno.com.ua (Київ)
12 832 грн.
← купити
Монітор 27" DELL P2725HE IPS 100Hz (210-BMJC) 210-BMJC
Artline.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Монітор DELL P2725HE (210-BMJC) 210-BMJC
FOXTROT.UA (Київ)
11 932 грн.
← купити
Dell Монітор Dell P2725HE (210-BMJC) 27
MTA.ua (Київ)
13 299 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC) 210-BMJC
Itbox.ua (Київ)
11 555 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2725HE 210-BMJC 210-
Jabko.ua (Львів)
12 199 грн.
← купити
Dell 210-BMJC
Mallprix.com (Київ)
12 316 грн.
← купити
Монiтор Dell 27" P2725HE (210-BMJC) IPS Black 100Hz 210-BMJC
Click.ua (Київ)
12 032 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC)
Timesport.com.ua (Львів)
11 704 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC)
Semtech.com.ua (Луцьк)
11 710 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC) 210-BMJC
E-server.com.ua (Київ)
12 357 грн.
← купити
Монітор Dell 27" P2725HE (210BMJC)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
11 769 грн.
← купити
Монітор DELL 27" P2725HE HDMI, 2xDP, USB-C, RJ-45, IPS, 100Hz, sRGB 99, Pivot 210-BMJC
Comtrading.ua (Київ)
11 790 грн.
← купити
Монiтор Dell 27" P2725HE (210-BMJC) IPS Black 100Hz 210-BMJC
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC) 210-BMJC
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC) (210-BMJC)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC)
Tv-mir.com.ua (Київ)
12 467 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE 27" Full HD IPS 100 Гц 5 мс 210-BMJC
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
11 214 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC) P2725HE (210-BMJC)
Denika.ua (Харків)
11 203 грн.
← купити
Dell P2725HE (210-BMJC) P2725HE(210-BMJC)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор 27" Dell P2725HE (210-BMJC)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell P2725HE
Rozetka.ua (Київ)
12 780 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC)
Rozetka.ua (Київ)
14 443 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC)
Rozetka.ua (Київ)
12 897 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC)[78940]
Rozetka.ua (Київ)
15 870 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (ek12747)
Rozetka.ua (Київ)
15 949 грн.
← купити
Монітор Dell P2725HE (210-BMJC)
Rozetka.ua (Київ)
13 422 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell Pro Plus P2725HE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell Pro Plus P2725HE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell Pro Plus P2725HE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія