шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни25Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити монітор Dell SE2425HM за ціною від 4299 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Dell SE2425HM

Габарити без підставки (мм): 539x324x48; Габарити (мм): 539x412x179; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм;єми (додатково): Flicker-Free; Роз' HDMI: HDMI v1.4; Передача відео: VGA; Глибина кольору: 16.7M Colors; Статична контрастність: 1 000:1; Яскравість (кд/м²): 250; Кут огляду гор.: 178; Кут огляду верт.: 178
Колір
Тип
монітор
Діагональ
23.8 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
1920x1080 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
539x412x179 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Dell SE2425HM Review 2026: Budget 1080p 100Hz IPS Monitor
від 4 299  до 6 096 грн.
Монітор 24" Dell SE2425HM (210-BQZT) 210-BQZT
Artline.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Dell Монітор Dell SE2425HM Black 23.8 (210-BQZT)
MTA.ua (Київ)
4 799 грн.
← купити
Монітор DELL SE2425HM (210-BQZT) 210-BQZT
FOXTROT.UA (Київ)
4 509 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT) 210-BQZT
Itbox.ua (Київ)
← купити
Dell 210-BQZT
Mallprix.com (Київ)
4 752 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT) - 23.8" IPS / 1920×1080 / 100 Гц 210-BQZT
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
Tomdom.in.ua (Львів)
4 723 грн.
← купити
Монiтор Dell 23.8" SE2425HM (210-BQZT) IPS Black 100Hz 210-BQZT
Click.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT) 210-BQZT
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор DELL 23.8" SE2425HM D-Sub, HDMI, VA 210-BQZT
Comtrading.ua (Київ)
4 531 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT) 210-BQZT
E-server.com.ua (Київ)
4 520 грн.
← купити
Dell SE2425HM (210-BQZT) SE2425HM(210-BQZT)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT) SE2425HM (210-BQZT)
Denika.ua (Харків)
4 710 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
Q-techno.com.ua (Київ)
4 841 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT) 210-BQZT
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT) (210-BQZT)
Техно Їжак (Київ)
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 007 грн.
← купити
Dell Монітор 23.8" se2425hm D-Sub, hdmi, ips, 100Hz 210-bqzt
Tviy-Dim.com (Київ)
4 873 грн.
← купити
Монітор 23.8" Dell SE2425HM FHD IPS 100Hz (210-BQZT)
MAUDAU (Київ)
4 867 грн.
← купити
Монітор 23.8" Dell SE2425HM (210-BQZT) 1920x1080 (FullHD) IPS 100 Hz 210-BQZT
Compx.ua (Київ)
4 377 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM
Rozetka.ua (Київ)
6 096 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
MAUDAU (Київ)
5 022 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
Rozetka.ua (Київ)
5 880 грн.
← купити
Монітор 23.8" Dell SE2425HM FHD IPS 100Hz (210-BQZT)
Rozetka.ua (Київ)
5 381 грн.
← купити
Монітор Dell SE2425HM (210-BQZT)
Rozetka.ua (Київ)
5 496 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Dell SE2425HM, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Dell SE2425HM. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Dell SE2425HM у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія