шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Exceleram (об'єм пам'яті)
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB [EA40322222D-32]

Конфігурації і ціни 77Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB (EA40322222D-32) за ціною від 9218 грн.
Фото 4

Серия Exceleram Articos DDR4 2x16GB

Модифікації Exceleram Articos DDR4 2x16GB 2
Где купить? [EA40322222D-32]
Характеристики [EA40322222D-32]
Колір
Об'єм пам'яті
2 х 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
Схема таймінгів
22-22-22
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
радіатор
Профіль планки
стандартний
38.5 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9000 грн.    до  11000 грн.
G.Skill Sniper X DDR...
F4-3200C16D- 32GSXFB
від 9 605 грн.
Lexar THOR Gaming DD...
LD4BU016G-R3 200GDXG
від 9 233 грн.
Exceleram Black Sark...
ED4323222XD
від 9 126 грн.
PNY XLR8 EPIC-X RGB ...
MD32GK2D4360 018XRGB
від 9 896 грн.
Exceleram Aurum DDR4...
EG40322222D- 32
від 8 856 грн.
LD4U16G36C18 LG-RGD
від 9 354 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK43232 16XD
від 9 583 грн.
Exceleram White Sark...
EBW4323222XD
від 9 629 грн.
Exceleram Articos DD...
EA40321618D- 32
Exceleram 42 DDR4 2x...
E-42-003D-32
від 8 676 грн.
ATRIA Fly DDR4 2x16GB
UAT43200CL18 BK2/32
від 8 999 грн.
EKBLACK43232 22XD
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4323216XD
EBW4323216XD
від 8 771 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO32GB3600B 4K
від 8 099 грн.
PRO32GB3200B 4K
від 8 254 грн.
Exceleram DIMM Serie...
E4323222XD
від 9 274 грн.
G.Skill Trident Z Ne...
F4-3600C16D- 16GTZNC
від 7 499 грн.
Corsair Vengeance RG...
CMW16GX4M2C3 200C16
від 5 678 грн.
A-Data XPG Spectrix ...
AX4U32008G16 A-DTBKD35G
від 10 280 грн.
Patriot Memory Viper...
PVSR416G320C 6K
від 10 206 грн.
CMN16GX4M2Z3 200C16
від 10 325 грн.
E43232XD
Corsair Vengeance LP...
CMK16GX4M2D3 000C16
від 7 099 грн.
PVB416G320C6 K
від 9 589 грн.
Team Group T-Force V...
TLZRD416G320 0HC16CDC01
від 10 576 грн.
G.Skill Trident Z RG...
F4-3200C16D- 16GTZRX
від 8 952 грн.
CMH16GX4M2E3 200C16
від 7 189 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP016GXLZU36 0BDC
від 9 166 грн.
F4-3600C18D- 16GTZRX
від 9 260 грн.

від 9 218  до 12 323 грн.
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40322222D-32) EA40322222D-32
Itbox.ua (Київ)
9 762 грн.
← купити
Набір EXCELERAM DDR4 32GB 3200 MHz Articos (EA40322222D-32) EA40322222D-32
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40322222D-32)
Nkt.ua (Київ)
9 406 грн.
← купити
eXceleram EA40322222D-32
Mallprix.com (Київ)
9 531 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40322222D-32) EA40322222D-32
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40322222D-32)
Zaua.store (Львів)
10 294 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера ddr4 32gb (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (ea40322222d-32)
Tviy-Dim.com (Київ)
9 844 грн.
← купити
Модуль пам'яті Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40322222D-32) 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40322
Denika.ua (Харків)
9 617 грн.
← купити
Exceleram 32 GB (2x16GB) DDR4 3200 MHz Articos (EA40322222D-32) EA40322222D-32
Luckylink.kiev.ua (Київ)
9 218 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 32GB (2x16GB) 3200 MHz Articos eXceleram (EA40322222D-32) EA40322222D-32
Comtrading.ua (Київ)
9 341 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Exceleram EA40322222D-32, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB (EA40322222D-32). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять Exceleram Articos DDR4 2x16GB (EA40322222D-32) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія