шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Аудіосистема Hoco BS63 Graceful

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити аудіосистема Hoco BS63 Graceful за ціною від 1957 грн.
Відео 2Фото 8

Характеристики та опис Hoco BS63 Graceful

Вага (кг): 2.23; Спосіб перенесення: Габарити (мм): 150х400х121; Автономне живлення: акумулятор; Виходи: Мікрофон в комплекті; Входи: mini-Jack (3.5 мм); Караоке: караоке; Bluetooth: Bluetooth v5.4; Частотний діапазон (Гц): 60 – 12000; Кількість смуг: 1; Діапазони тюнера: Потужність системи (Вт): 20
Колір
Призначення
для вечірок
Кількість каналів
2.0
Носії
USB-порт
кардридер
Потужність системи
20 Вт
Частотний діапазон
60 – 12000 Гц
Інтерфейси
Bluetooth v5.4
Додатково
караоке
Автономне живлення
акумулятор
Габарити (ВхШхГ)
150х400х121 мм
Вага
2.23 кг
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 957  до 4 101 грн.
Портативна колонка HOCO BS63 Graceful wireless dual-mic Black 6942007634458
Orbita.te.ua (Тернопіль)
1 957 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco BS63 Graceful Black (6942007634458)
Tv-mir.com.ua (Київ)
3 028 грн.
← купити
Портативна акустика HOCO BS63 Black (6942007634458) 6942007634458
FOXTROT.UA (Київ)
3 261 грн.
← купити
Портативна колонка hoco bs63 чорний
Tviy-Dim.com (Київ)
3 307 грн.
← купити
Акустика караоке Hoco BS63 Graceful wireless dual-mic BT5.4 бездротова з 2 мікрофонами
MAUDAU (Київ)
2 568 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth Hoco BS63 Graceful 20W з 2-ма мікрофонами Чорна
Rozetka.ua (Київ)
2 999 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Graceful Wireless Dual-Mic BT Speaker BS63 |BT5.4, TWS/USB/AUX/TF, 25W| 5017670
Rozetka.ua (Київ)
3 119 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO BS63 Graceful, Wireless Dual-Mic BT Speaker, BT5.4, TWS, USB, AUX, TF, 25W, 4500mAh, 4h, Black
Rozetka.ua (Київ)
2 478 грн.
← купити
Акустика-караоке HOCO Graceful wireless dual-mic BT speaker bs63 |BT5.4, TWS/USB/AUX/TF, 25W|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика-караоке HOCO Graceful wireless dual-mic BT speaker bs63 |BT5.4, TWS/USB/AUX/TF, 25W| Milky White
Rozetka.ua (Київ)
2 623 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco BS63 Graceful, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: аудіосистема Hoco BS63 Graceful. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на аудіосистема Hoco BS63 Graceful у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія