шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни69Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HC2 Xpress за ціною від 672 грн.
Відео 5Фото 20

Характеристики та опис Hoco HC2 Xpress

Вага (г): 598; Розміри (мм): 82x194x81; Матеріал: пластик; USB-порт для зарядки: microUSB; Час автономної роботи (год): 6; Ємність акумулятора (мАгод): 2400; Додатково: ручка / ремінець; Підтримка кодеків: Функції та можливості: світлові ефекти; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 10; Пасивний випромінювач
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.0
mini-Jack (3.5 мм)
USB
кардридер
FM-радіо
Характеристики акустики
Кількість каналів2.0 (стерео)
Пасивний випромінювач
Вихідна потужність10 Вт
Синхронізація колонокTWS
Функції та можливостісвітлові ефекти
Додатковоручка / ремінець
Акумулятор
Ємність акумулятора2400 мАгод
Час автономної роботи6 год
Час зарядки3 год
USB-порт для зарядкиmicroUSB
Інше
Захист від вологиIPX5
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)82x194x81 мм
Вага598 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 672  до 1 195 грн.
Портативна акустика Hoco Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 бездротова синя
MAUDAU (Київ)
822 грн.
← купити
Колонка портативна HOCO HC2 Bluetooth LED камуфляж (RZN-23102316)
Rozetka.ua (Київ)
824 грн.
← купити
Портативна акустика Hoco HC2 Xpress sports 10w бездротова зелена
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна акустика Hoco Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 темно-зелена
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hoco HC2 Xpress sports BT speaker бездротова акустика чорна
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна акустика - бездротова колонка Hoco HC2 Xpress sports BT speaker синя
MAUDAU (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 LED, зелений камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
1 039 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 | BT, TWS, AUX, FM, TF, USB | dark green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, dark green
Rozetka.ua (Київ)
787 грн.
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, Camouflage-Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, Camouflage-Green
Rozetka.ua (Київ)
697 грн.
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, dark green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Колонка портативна HOCO HC2 Bluetooth LED камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
760 грн.
← купити
Акустика HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| Camouflage-Green
Rozetka.ua (Київ)
893 грн.
← купити
Акустика HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| чорна
Rozetka.ua (Київ)
755 грн.
← купити
Акустика HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| синя
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| темно-зелена
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hoco HC2 Xpress sports BT speaker Camouflage Green
Rozetka.ua (Київ)
672 грн.
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hoco HC2 Xpress sports BT speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth-колонка Hoco HC2 Xpress sports BT speaker Dark Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 LED 2400 мАг чорна
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 LED 2400 мАг dark green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 LED 2400 мАг зелений камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco HC2 Dark Green
Rozetka.ua (Київ)
684 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC2 Xpress Sports BT Speaker 5W*2 Camouflage Green
Rozetka.ua (Київ)
699 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC2 Xpress Sports BT Speaker 5W*2 Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco HC2 Xpress Sports Bluetooth Speaker Blue
Rozetka.ua (Київ)
895 грн.
← купити
Портативна колонка Hoco HC2 Xpress Sports Bluetooth Speaker Camouflage
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco HC2 Xpress Sports Bluetooth Speaker Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Hoco HC2 Xpress Sports Bluetooth Speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Бездротова колонка Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Бездротова колонка Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Бездротова колонка Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Бездротова колонка Dark Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Бездротова колонка Camouflage
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка HOCO HC2 Xpress Sports акустика з LED підсвіткою та вологозахистом IPX5 |BT5.0, TWS,
Rozetka.ua (Київ)
865 грн.
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 бездротова колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Black
Rozetka.ua (Київ)
1 195 грн.
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 бездротова колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 бездротова колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Camouflage
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 бездротова колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth 5.0 бездротова колонка HOCO HC2 Xpress Sports BT Speaker Dark Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO HC2 Xpress sports wireless speaker 10W Blue
Rozetka.ua (Київ)
827 грн.
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO HC2 Xpress sports wireless speaker 10W Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO HC2 Xpress sports wireless speaker 10W Camouflage green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка Bluetooth HOCO HC2 Xpress sports wireless speaker 10W Dark green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка Hoco HC2 10Вт Black з вологозахистом IPX5 (HC2)
Rozetka.ua (Київ)
889 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HC2 IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB Blue
Rozetka.ua (Київ)
745 грн.
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HC2 IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HC2 IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HC2 IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB Camouflage
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна бездротова Bluetooth колонка акустика Hoco HC2 IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB Red
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна колонка HOCO HC2 Xpress sports BT speaker, 5W*2, Camouflage Green (6931474738721)
Rozetka.ua (Київ)
809 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO HC2 LED 2400 мАг зелений камуфляж
Rozetka.ua (Київ)
886 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 | BT, TWS, AUX, FM, TF, USB | dark green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативна Bluetooth колонка HOCO Xpress sports BT speaker LED IPX5 HC2 |BT, TWS, AUX, FM, TF, USB| black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, blue
Rozetka.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, dark green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, Camouflage-Green
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO HC2 Xpress sports BT speaker LED, IPX5, BT, TWS, AUX, FM, TF, USB, black
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HC2 Xpress, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HC2 Xpress. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HC2 Xpress у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія