шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни42Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити портативна колонка Hoco HC43 Surpass за ціною від 378 грн.
Відео 1Фото 9

Характеристики та опис Hoco HC43 Surpass

Вага (г): 77; Розміри (мм): 72x62x41; Матеріал: пластик; Магнітне кріплення; USB-порт для зарядки: USB-C; Час автономної роботи (год): 3; Ємність акумулятора (мАгод): 500; Підтримка кодеків: Функції та можливості: Додатково: карабін / підвіс; Синхронізація колонок: TWS; Потужність (Вт): 3; Кількість каналів: 1.0 (моно)
Колір
Підключення
Джерела та носіїBluetooth v5.4
Характеристики акустики
Кількість каналів1.0 (моно)
Вихідна потужність3 Вт
Синхронізація колонокTWS
Додатковокарабін / підвіс
Акумулятор
Ємність акумулятора500 мАгод
Час автономної роботи3 год
USB-порт для зарядкиUSB-C
Інше
Магнітне кріплення
Матеріал корпусапластик
Розміри (ВхШхГ)72x62x41 мм
Вага77 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 378  до 1 092 грн.
Hoco Акустика портативна Hoco HC43 Black
MTA.ua (Київ)
649 грн.
← купити
Bluetooth колонка Hoco HC43 Surpass Mini Magnetic White
MAUDAU (Київ)
378 грн.
← купити
Колонка HOCO HC43 (чорна)
Rozetka.ua (Київ)
549 грн.
← купити
Hoco Акустика портативна Hoco HC43 Surpass BT speaker White
MTA.ua (Київ)
399 грн.
← купити
Портативна Bluetooth колонка Hoco HC43 Surpass MagSafe / TWS (Black)
Rozetka.ua (Київ)
658 грн.
← купити
Колонка HOCO HC43 Surpass, бездротова, магнітне кріплення, BT 5.4, 500 мАг, білий
Rozetka.ua (Київ)
745 грн.
← купити
Колонка бездротова HOCO HC43 Surpass, з магнітним кріпленням, Bluetooth 5.4, 500 мАг, чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Акустика HOCO Surpass HC43 BT speaker, IPX4, BT5.4, FM, TWS, 500mAh, 3h, white
Rozetka.ua (Київ)
459 грн.
← купити
Акустика HOCO Surpass HC43 BT speaker, IPX4, BT5.4, FM, TWS, 500mAh, 3h, black
Rozetka.ua (Київ)
419 грн.
← купити
Акустика HOCO Surpass BT speaker HC43 IPX4 |BT5.4, TWS, 3H| white
Rozetka.ua (Київ)
693 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Hoco HC43 Surpass, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: портативна колонка Hoco HC43 Surpass. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на портативна колонка Hoco HC43 Surpass у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія